Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a motel című film?...

Miről szól a motel című film? (nem leírást kérek, lent részletezem).

Figyelt kérdés

Leírást olvastam,és félig-meddig láttam is a filmet,csak sajnos a végére sikerült beesnem(illetve nem sajnos,mert amit láttam az is ultraszar volt).

Tehát mi volt nagyjából a történet?Miért öltek azok az emberek,akik?És mi lett azzal az amerikai sráccal,akinek az elején elvágják a lábán az ínt?


Remélem,valaki fel tud majd világosítani,köszönöm!

("google a barátod" és "nézz leírást" jellegű válaszokat kérem hanyagoljuk!)



#motel #horror #szarhorror
2012. okt. 24. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye azért gyűjtik be a fiatalokat, hogy a gazdagok szórakozásból megkínozzák és megöljék őket.

Csak azért öltek, mert megtehették.

Ìgy vezették le a feszültséget.


Szerintem nézd meg a második részt.

Bár ez csak az én szubjektív véleményem, de ez azon ritka filmek közé tartozik, ahol jobb a második rész, mint az első.

Abban már jobban belelátsz ennek a bűnbandának a működésébe, sokkal több részletet megtudsz.

2012. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a felvilágosítást,ment a zöld pont.

Őszinte leszek,nem fogom megnézni végig sem az első,sem a többi részét,mert ennél értékrombolóbb filmet még soha életemben nem láttam.Viszont unatkoztam,ezért a háromnegyedétől ezt néztem a tv-ben,és nem volt teljesen tiszta a kép,és azt sem szeretem,ha nézek egy filmet és nem vagyok tisztában a lényegével :)

2012. okt. 25. 14:10
 3/5 anonim válasza:
100%

A harmadik részében már eléggé letisztul a kép, bár az a rész már unalmas is szerintem.

Az a lényeg hogy van egy ún. Elit Vadász Klub, ami titkos és csak a társadalom legfelsőbb rétege a tagja a világ minden tájáról.Ebben a klubban olyan embereket szednek össze, akikről tudják, hogy senki sem fogja őket keresni egy ideig, általában turistákat, a céljuk pedig az,hogy ezeket az embereket a gazdag klubtagok horribilis összegekért megvehessék és kedvük szerint megkínozhassák.

A 3. részben már elég fejlett a társaság. Egy Las Vegas-i eldugott helyen játszódik és a gyilkosságokat már végig is nézhetik a klubtagok, mint valami mozit.


Az első részben a srác meghal...méghozzá nagyon csúnya halállal. Én konkrétan majdnem elhánytam magam. Ami után jött az meg még rosszabb volt,örülj, hogy nem nézted végig!

2012. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bő válaszodat!

Mondjuk nem hinném,hogy megnézem majd akármelyik részét is ezek után,ezt is csak azért kérdeztem meg,mert-mint mondtam-nem szeretem félig nézni a filmeket.

Ment a felpontozás!

2012. nov. 9. 19:22
 5/5 A kérdező kommentje:

"Az első részben a srác meghal...méghozzá nagyon csúnya halállal. Én konkrétan majdnem elhánytam magam. Ami után jött az meg még rosszabb volt,örülj, hogy nem nézted végig!"

Jó,nem erről volt szó,erős idegzetű vagyok,csak nem tetszett a film jellege.Ezt még kihagytam az előző kommentből.

2012. nov. 9. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!