Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen rajzfilmeket ismertek?

Milyen rajzfilmeket ismertek?

Figyelt kérdés
De nem sorozatokat!
2009. aug. 9. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Anastasia, oroszlánkirály, 101 kiskutya, a dzsungel könyve, kishableány, Mulan, pán péter, macskarisztokraták,a notre dame-i toronyőr, a szépség és a szörnyeteg, aladdin, hófehérke és a hét törpe, hüvelyk panna, hamupipőke, herkules, micimackó... ezek nagy része Walt Disney, én ezeken nőttem fel és még ma is szívesen nézek meséket. Most ennyi jutott eszembe, nem tudom, hogy komoly volt-e a kérdés, de ha igen, akkor remélem segítettem.
2009. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja igen és csipkerózsika
2009. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kedvencem a Happy Tree Friends.
2009. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Rengeteget, de a kedvenceim:


Punky Brewster, Kissyfur, Beszélő kutyák csodacsontja, ICO a bátor lovacska.

2009. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem mert ugyan rengeteg rajzfilmem van, de szeretnék még többet. Kiderült, hogy azért van pár újdonság számomra, például a minap találtam meg az Olivér és társai-t, valamint a róka és a kutyát.

Ismeritek a Foxbusters című sorozatot? Hol lehet letölteni?

2009. aug. 19. 22:03
 6/6 Nevaeh ***** válasza:

Vuk,Hercegnő és a béka,Elvitte a víz,

Pocahontas,Bambi,Szilaj,Táncolótalpak,Aranyhaj és a nagy gubanc,Jancsi és Juliska,

2011. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!