Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen könyvből szeretnétek,...

Milyen könyvből szeretnétek, hogy legyen film is, amit olvastatok és nagyon tetszett?

Figyelt kérdés
Tudom ostoba kérdést,de kiváncsi vagyok csak én vagyok így pár könyvvel.
2009. aug. 10. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
ha romantikus filmet szeretnék akkor a Clara Kenneth:1 Éjszaka Kairóban,2.Randevú Rómában,3.Neonfény a nílus felett című könyveit nézném meg.Ha horror filmet szeretnék akkor Stephen King :Mobil könyvét nézném meg.Ha vígjáték érdekelne akkor Vavyan Fable:Mesemaraton könyvét nézném meg.
2009. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Munkácsy életrajz (Dallos Sándor: A nap szerelmese/Aranyecset)
2009. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első válaszololó:

SK Mobiljából minisorozat fog készülmi a közeljövőben

[link]

2009. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.14.02. Ma örömet szereztél nekem!! nem is tudtam,hogy csinálnak filmet a Mobilról(még ha csak sorozat film már az is jó) Látjátok!mindig mondom,hogy szép az élet,hisz soha nem tudhatod ki fog örömet szerezni neked:)
2009. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,én ilyen romantukus-thriller könyvekből szeretném ha lenne,bár nem hiszem.:)
2009. aug. 10. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném ha Leslie L. Lawrence/Lőrincz L. László könyveiből készülnének filmek, persze nem mindegyikből mert van amelyikből fura lenne de van pár amit nagyon szívesen megnéznék filmen!!!
2009. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En Dosztojevszkij:Bun es Bunhodes c. konyvebol neznek meg egy filmet....vagy megse?????


Ahh inkabb megse...nincs az a rendezo, szinesz, forgatokonmyv, diszlet vagy akarmi amitol ugy at lehetne erezni egy gyilkos bunhodeseit mint ahogy azt az iro leirta.

Hiaba ez a konyv kulonleges, erzelmekben gazdag es egyedulallo az egyesz irodalomban.A kedvencem.Es tudom ha mostansag filmet csinalnanak belole az ugyis csak csalodas lenne...igy van ez mindig velem meg az ilyen filmekkel.



UI:Ha mar keszult belole film (nem neztem utana) de nehogy szoljatok mert amilyen elvetemult vagyok meg a vegen megneznem...es en tenyleg negyon szeretem ezt a konyvet es csak ugy akarok gondolni ra ahogy en elkepzeltem...de lehet hogy a kivancsisag felulkerekedne rajtam.

2009. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!