Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlotok valami jó sorozatot?...

Ajánlotok valami jó sorozatot? (amiket eddig láttam: Castle,10 dolog amit utálok benned, Sabrina a tiniboszorkány, Elcserélt lányok, Jane by design) 15l

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretsz. Ha tetszett a Castle, ajánlom A mentalistát, esetleg Gyilkos elmék, bár az kicsit durvább, Hazudj, ha tudsz is tetszhet, illetve Gyilkos számok.

Merlin, Once upon a time, Vámpírnaplók, - ezeket mindig megnézem, ha végeztem az új részekkel, akkor Gyilkos elmék új része, majd A mentalista, ha ezek is megvoltak és van még időm/kedvem a héten valamit nézni, akkor Hazudj, ha tudsz. Charmed, Gyilkos számok, A farm, ahol élünk - ezeket meg már párszor végignéztem, néha 1-1 részt újranézek, ami valamiért különösen tetszett.


onlinewebfilmeken sokat megtalálsz.

2012. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. okt. 30. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a "Szívek szállodája" az első számú kedvenc.
2012. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jeni014 ***** válasza:
Pretty Little Liars , Anubisz házának rejtélyei, Gossip Girl,esetleg 90210
2012. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jeni014 ***** válasza:
vagy The Secret Circle
2012. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!