Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fringe sorozatnak van értelme?

A Fringe sorozatnak van értelme?

Figyelt kérdés
mármint, ha valaki most az elejétől megnézi, akkor összeáll valami értelmes egésszé? Évekig zavarogtak a párhuzamos univerzummal mostmehet megint a kopaszok vannak (dögunalom), azt se tudom, hogy vannak-e kopaszok a párhuzamosba. Szóval nekem kicsit összevisszának tűnik
2012. okt. 30. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

> A Fringe sorozatnak van értelme?

A harmadik évad közepéig jó volt, onnantól viszont zuhanni kezdett a színvonal. A negyedik évad 19-edik része (a megfigyelők által megszállt világban játszódó) megint jó volt. Mikor hallottam, hogy az ötödik évad ebben a disztópikus jövőben fog játszódni, örültem, hogy végre kicsit izgalmas lesz, kevesebb lesz a vergődés. Nem lett! Sz*r lett. Érdekes egy sorozat ez...


> ha valaki most az elejétől megnézi, akkor összeáll

> valami értelmes egésszé?

Még nem tudom. :) Majd az ötödik évad végére kiderül (már csak azért is végignézem).


> azt se tudom, hogy vannak-e kopaszok a párhuzamosba.

Jó kérdés, ez nekem is eszembe jutott.

2012. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Nekem kicsit csalódás volt a sorozatzáró rész, maga a bejezés is hagy némi kívánnivaló dolgot maga után. A 3. évad elejéig jó volt, a 4. évadot már eléggé elrontották, az 5 . évadnál pedig azt vettem észre, hogy bár a készítők próbáltak utalni az előző évadokra, meg hirtelen elvarrni minden szálat, annyi párhuzamos univerzumról volt szó már eddig, meg (mini) kereszt történetekről, hogy már magam sem tudtam követni az eseményeket, csak elismerően bólogattam, mást nem tudtam tenni. Lehet csóválnom kellett volna a fejem, és kaszálni a sorozatot még időben, de már mindegy. Bezzeg a Lost befejezését is elrontották még is szép emlékként él bennem :)
2013. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi olyan bonyolult az univerzumok közt, a főcímben a színek jelzik, hol játszódik a történet.
2014. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!