Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Star Wars 7. Felvásárolta...

Lesz Star Wars 7. Felvásárolta a Disney a Lucasartsot! Mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 30. 23:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagyis a Lucas film ltd. + a hozzá tartozó vállalatokat.
2012. okt. 30. 23:14
 2/13 Malats ***** válasza:
Azt hogy képtelen vagyok felfogni 4 milliárd dollárt.
2012. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 The R3aper ***** válasza:
George Lucas elvesztette azt a tiszteletet amit eddig iránta éreztem,én tényleg nagy rajongó vagyok már gyerekorom óta, de ha Disney beállít a 7.résszel minden igaz rajongó hatalmasat fog csalódni szerintem.
2012. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2015-re tervezik a Star Wars 7-et és már elkezdték készíteni. 4 milliárd dollár az jó sok :D. Én azt se tudom örüljek vagy szomorú legyek.
2012. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De nem számítok rosszra mert övéjük a Marvel is meg a Pixar is.
2012. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan kaliberű lesz mint a Bosszúállók, akkor még elmegy, mégha én is már teljesen csalódtam Lukas bácsiban, meglátjuk van-e még remény az SW-ben...
2012. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Malats ***** válasza:
Tuti hogy a Dagobelt bácsi széftornyával fizetett a Disney
2012. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 stihlord válasza:
Hát én nem örülnék neki ha két űrcsata jelenet között beraknának egy High School Musical-hez hasonló táncikálós éneklős jelenetet. De valóban ők csinálták a Bosszúállókat és a Terminátort is, és ha min. lesz olyan jó mint azok akkor szerintem nem lesz csalódás.
2012. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

örülök neki,hogy végre felszabadult a sztori az infantilis lucas szárnyai alól.

kérdés,hogy a disney folytatja-e lucas "aranyos" szereplős történeteit,vagy végre letesz az asztalra egy igazi gonosz sith filmet,trilógiát,ami nem feltétlen a kölyköknek készülne.

a 3. rész már majdnem elérte ezt a szintet.

bár ez szerintem ábrándkép,de azért remélem nem alacsonyodnak le valami ewok macis sztorihoz,hogy gyerekek számára is vonzó legyen a film.

mindegy.

a lényeg,hogy ne maradjon a sztori a 6 film idősíkjában.

előtte 1000-3000 évvel sokkal jobb történetek voltak.

pl darth bane,raven stb.

így is vétek,hogy egy ilyen gazdag ötletből 35 év alatt ilyen kevés film készült.

2012. nov. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 stihlord válasza:
előző kommentelőnek igaza van, Lucas Anakin életét ragadta ki az SW világból, de az lezárult. A Disneynek pedig vmi újhoz, jobbhoz kell hozzányúlnia és megcsinálnia,
2012. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!