Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki aki nem érzékeny...

Valaki aki nem érzékeny típus, de mégis elsírta magát az tudna olyan filmet mondani?

Figyelt kérdés

eddig sose sírtam semmilyen romantikus, vagy nagyon elszomorító filmen.. mint pl. a titanic, szerelmünk lapjai, ps. i love you, marley meg én, my girl. ezeket mind láttam, és max kicsit könnyes lett a szem de semmi más. Kiállom a próbákat várom a filmeket :D


17/L



2012. nov. 1. 14:34
 1/5 anonim válasza:
A romantikus filmeken én sem sírok. :-) Ami viszont meghat, az egy szülő-gyerek kapcsolatról szóló film - de én magam is szülő vagyok, így ez neked nyilván kevésbé játszik. :-) De ilyenkor sem sírok, inkább csak könnyes lesz a szemem.
2012. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen film van amin mindig meghatódom:


Szerelem

(1970) [link]

2012. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HalkHogen ***** válasza:

Hacsi

Ébredések

Az elefántember

Édesek és mostohák

2012. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HalkHogen ***** válasza:
Nem állom meg, hogy hozzá ne tegyem még A csodatevő c. filmet Anne Bancrofttal és Patty Duke-kal.
2012. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beregan válasza:
Hair. Már a let the sunshinenál elkezdenek potyogni a könnyeim
2013. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!