Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animékből kreált filmek. Volt...

Animékből kreált filmek. Volt szerencsém megismerni a Space battleship yamato anime, és élőszereplős mozifilm változatot is. Szeretnék megismerni mégtöbb élőszereplős animékből származó, vagy szimplán csak japán filmet. Megdobtok pár címmel?

Figyelt kérdés
Az amcsi filmekkel az a gond hogy már unom őket, mind láttam. Remélem sok jó filmet letudtok írni nekem. A sci-fi és a horror előnyben van, de minden kategória jó, csak legyen többszörnézős film.
2012. nov. 2. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Higurashi no Naku Koro Ni Live Action

Death Note

Blood - The Last Vampire

Nana

Uzumaki (ez manga alapján készült!)

2012. nov. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki

Another

Dusk Maiden of Amnesia


ezekhez tudom hogy készül/t live action

2012. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Skip beat

Hana yori dango

2012. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húha, jó gyorsan megdobtatok egy csomóval. Köszönöm.
2012. nov. 3. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Goth - Ez ilyen horror, szokásos japán horrorhoz hűen, nem egy kaszabolós, inkább a film elejétől a végéig a nyomasztó érzést tartja meg. Szerintem nagyon jó film lett, manga alapján csinálták.

Bokura ga Ita - Ennek van egy anime előzménye, de hogy mennyire kell annak az előismerete.. A lényeg romantikus, ugyan az anime/manga címe is.

Kimi ni Todoke - Romantikus, ugyan az a címe mint mangájának/animéjének.

Yokai Ningen Bem - Anime alapján készült, érdekes :D

Life - Sorozat, manga alapján készítették, csak az első részt láttam, és mangába is csak 1. fejezetet, de ajánlom. Ilyen kiközösített csajról szól, aki ellenáll, és ezt nem fogadja el.

Death Note - de gondolom nem volt újdonság.

Absolute Boyfriend - Manga alapján, bár nem sok köze van a kettőnek egymáshoz.


Ezeket ismerem, amik anime/manga alapján készült, de ami csak simán japán:

Chonmage Purin - családi-vígjáték, nagyon aranyos

13 Assassins - Horrorr-kaszabolós-szamurájos. Nekem nagyon tetszett, elég durva, sok vér van benne.

Mr Brain - 6 részes sorozat, nyomozós-vígjáték.

Atashinchi no Danshi - Sorozat, 11 részes.

Juui Dolittle - A nevéből, japán Dolittle, sorozat.

2012. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy jópár... Gokusen, Hana Yori Dango, Detective Conan live action, Nana live action, Death Note live action, Hana Kimi, Yamato nadeshiko shichi henge, Love shuffle, Maou, stb.
2012. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!