Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc horrorfilmetek? Melyik nálatok top1#?

Figyelt kérdés
Nekem a fűrész a kedvencem!

2012. nov. 2. 17:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
77%

1. Fűrész

2. 1408

3. Védtelen gyermek

2012. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ringu(eredeti kör,de nem a '95-ös).Mindent végig tudok nézni,de ez volt az egyetlen film,amit elkezdtem nézni éjszaka és kikapcsoltam vagy 20 perc után(másnap persze végignéztem).Érdekes,de így volt,ezért,mivel ő "győzött le",őt tartom a legjobbnak-véleményt meg nem kérek,igenis nagyon jó horror.
2012. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még top filmek! írhattok 10 es toplistát is!
2012. dec. 6. 18:32
 14/30 anonim ***** válasza:
66%
A Fűrész egy nagyon,nagyon jó sorozat.Viszont vannak kevésbé reklámozott filmek is,amik rommá verik az itt felsorolt összes filmet.Csupán az a kérdés,hogy akarsz-e lelki sérüléseket,és mennyi a befogadó képességed.Fiatal érzékeny lelkületű emberkéknek nem valók a következők.Inside (À l'intérieur), Mártírok,Szerb film.Felsorolhatnék még párat,de ezeket tényleg nem egészséges megnézni,és ezt komolyan mondom.
2012. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
a mártírokat láttam, a szerb film csak feliratosan van meg és úgy nekem nem élvezhető.
2012. dec. 8. 02:20
 16/30 anonim ***** válasza:
90%

"Viszont vannak kevésbé reklámozott filmek is,amik rommá verik az itt felsorolt összes filmet."


Azért ez igen erős túlzás,hogy itt mindet rommá veri.A szerb film például semmit nem ver rommá.A mártírok még érthető lenne,de a szerb filmnek nincs valódi mondanivalója/értéke,ezért szerintem kár volt idesorolnod.Pláne,ha a kérdező elég fiatal(amint azt gondolom te is észrevetted).

2012. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Igen, nos 14/F vagyok, de ezért most nem kell fikázni engem, hogy húúú taknyos ne nézzél horrort, mert mindenki ezt szokta ilyenkor... Én egyszerűen ezt a műfajt szeretem, ez köt le.
2012. dec. 8. 12:36
 18/30 anonim ***** válasza:
72%

Nem fikáztalak,de később úgyis rájössz,hogy nem olyan jó dolog nézni a vérengzést.Hidd el :)

Amúgy ha ajánlhatok egyet,ami biztos tetszene:Rémálom az Elm utcában(eredeti verzió)

Azt nézd meg bátran ;)

2012. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
a rémálom az Elm utcában nekem egy jó kis kikapcsolós horror, szeretem azt a filmet
2012. dec. 8. 13:14
 20/30 A kérdező kommentje:
és nem rád értem, hogy fikázol, hanem a többség azt szokta csinálni.
2012. dec. 8. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!