Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vad angyal egy igazi szerelm...

A Vad angyal egy igazi szerelmes telenovella. Honnét szerezhetném meg a részeit?

Figyelt kérdés
Vagy elég lenne a mai része amit a Story-tv-n játszottak, sajna nem tuttam megnézni, 82. rész kellene. Lééééééééééééccccci valaki segítsen, egész este azt kerestem, de nem találom :S:SSSSSS:SSSSSSS:SSS:S
2009. aug. 11. 22:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én annyira hálás lennék ha valaki belinkelné, már kezdek becsavarodni érte :D
2009. aug. 11. 22:09
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]


regisztrálj,keresd meg a VAD ANGYAL fórumtopikot és töltheted.80-90%ban fent van,ami még nincs azt írd be a fórumba h.tegye fel aki tudja...

én anno innen töltögettem,de közben meguntam.))

2009. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ ! Nekem a 82. ik rész kellene ha fenn van, csak azt itt nem látom :S És hogy kell innen letolteni mert én nem tudom ?
2009. aug. 12. 14:27
 4/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok


regisztráltál?meg kell várni a regisztrációt visszaigazoló e-mailt.akkor be tudsz lépni.sok fórumot látsz az oldalon,köztük a VAD ANGYAL nevezetűt.arra rámész,és összevissza láthatod a részeket..lent pedig van egy olyan menüpont h."ugrás a köv.oldalra",ott neked az 5 oldalra kell menned,mert ott van a 82.rész.de meg fogod találni.


írj ha még mindig nem okés a dolog.

2009. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nah kikerestem neked ennek a résznek a letöltési útját/oldalát:


*****



itt arra menj h."free user",elkezd visszaszámolni 90-től ott egy óra,ha az letelik,már töltheted is a kék DOWNLOAD feliratra kattintva.nem 2 perc a töltés,változó,de nem is nagyon hosszú idő..


lehet bonyolultan írtam le, de nem az.


remélem nincs csúszás a tv-ben leadott részek és az oldal közt..néha előfordul,h.ami a tv-ben pl.a 82. rész,itt 83.84,de szépen letöltögeted és előbb-utóbb rátalálsz arra ami neked kell...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, nagyon rendes vagy! :) Arra az oldalra még tegnap regisztráltam és kaptam visszaigazoló-e mailt is. Megtaláltam a 82.ik részt csak nem tudom mire kattintsak ott hogy letoltse. Bocsi a sok kérdezésért csak nem tudom letolteni.
2009. aug. 12. 15:03
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom!
2009. aug. 12. 15:04
 8/15 anonim ***** válasza:

megint én!


próbáld amit az előbb írtam,így sikerülnie kell.)ha nem írj:)

2009. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!!!!! Letuttam tolteni a 82.-részt. Leakartam a 83.-ot is de nem találtam. Az nincs fenn?
2009. aug. 12. 15:21
 10/15 A kérdező kommentje:
Jaj már jó a 83. belecsúszott a 82. részbe :D
2009. aug. 12. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!