Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók (sorozat) rajongó...

Vámpírnaplók (sorozat) rajongóit (rajongókat kérdezem, hogy milyen sorozatokat szeretnek még? És a Pletykafészekről mi a vélményetek?

Figyelt kérdés
Csak mert szeretnék valamit nézni a Vámpírnaplókon kívül, és azért titeket kérdezlek, mert hasonló lehet az ízlésünk.:)

2012. nov. 3. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
The Secret Circle. Egy évad után ugyan befejezték, de hasonló mint a Vámpírnaplók, csak boszorkányokról szól. Illetve ajánlani tudom még a Pretty Little Liars-t és a Teen Wolf-ot :)
2012. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy.Ha még nem múltál el 14 akkor az előttem szóló filmjeit ajánlom,ha már idősebb vagy akkor nézd mg a True Blood-ot.(Inni és élnni hagyni)az alcíme.Nekem ez is tetszett.Bár az 5.évadra elszalad a készítőkkel a ló....De azért jó sorozat.

Ezenkívül még az "Egyszer volt hol nem volt" is jó sorozat.Ezt az m1-en tudod nézni minden vasárnap este.De a neten is fent van.

2012. nov. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alkonyat-Vámpírnapló ***** válasza:
100%
A Pletykafészek nekem nagyon tetszik. De a Vámpírnaplók még mindig a tuti nálam.
2012. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem pl széles az ízlés listám nagyon :D

De itt van néhány amit nézek:

Ki vagy doki?, torchwood, agymenők (The big bang theory) The walking dead(bár ez inkább horror sorozat)

amik szntem jók még:

nancy ül a fűben(weeds), (született feleségek)

2012. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.:)

-Secret Circle: imádom, már megnéztem az összes részt, olyan kár hogy nem folytatják:(

-Tru Blood: elkezdtem nézni, de nagyon nem tetszett, rosszak a színészek és a sztori se a legjobb

-A pletykafészek: nézem, nagyon tetszik:)


a többit nem láttam:)

2012. nov. 5. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Pletykafészek <3 Ahh! Imáááádom!

Vámpírnaplók: hasonló képpen, bár jobban tetszett, mikor Elena még nem volt vámpír... de így is zseniális!! :)

Ajánlom még: Így jártam anyátokkal (nem misztikus, csak vígjáték, de ha hasonló az ízlésünk, imádni fogod), Jóbarátok (2004-ben lett vége, de tök aktuális, és nagyonnagyon jó --> én kb. azon nőttem fel :D), Lost (misztikus-rejtélyes-iszonyatjó). :)

2012. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszii:)
2012. nov. 9. 17:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Merlin - angol sorozat, 5. évadnál tartanak, rendhagyó, de szerethető Pendragon-mondakör feldolgozása

Grimm - amerikai sorozat, a főszereplő egy nyomozó, aki látja a nem emberi lényeket, tehát egy grimm. Sima krimisorozat, mindegyik részben feltűnik 1-1 teremtmény (ők követik el a bűntetteket), és megtudhatunk róluk többet a rész folyamán. A mellékszereplők és a folytatásos szálak miatt érdemes nézni.


Once upon a time - amerikai sorozat, mely két párhuzamos világban játszódik: a mesék és varázslat világában (hófehérke, piroska, hamupipőke, mulan, stb mesék, kicsit persze másképp), illetve a mi világunkban egy Storybrook nevű városkában játszódik. A központi mese a Hófehérke, a mesevilágra egy átkot szórt a gonosz királynő, ennek következtében kerültek át a meseszereplők a mi világunkba, mit sem tudva az igazságról. De persze ez nem marad mindig így...

2012. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi, hogy ilyen sokat írtál:))
2012. nov. 16. 17:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még ajánlani tudom a Moonlight-ot.
2012. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!