Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A skyfall cimű film nagyon...

Orsicica00 kérdése:

A skyfall cimű film nagyon durva lenne egy 12 éves gyereknek? Vagy egyáltalán miért 16-os? Olyan durva?

Figyelt kérdés
Skyfall, filmek, bond, james, 007,
2012. nov. 4. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem még a 12-es filmek sem valók néhol 12 éveseknek. a skyfall meg egyértelműen nem.
2012. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát én jean claude van dammeos meg hasonló akciós öldöklős filmeken nőttem fel és semmi bajom nem lett tőle.szerintem ilyent simán megnézhet egy gyerek is.meg ha megnézed a mai mesék miről szólnak...azok is erőszakról vagy olyan baromságról h fütyül az ember feje 2 perc után.
2012. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én meg horrorfilmeken nőttem fel. Most vagyok 14 éves és semmi bajom sincs tőle. Engem mondjuk nem nagyon érdekel a Skyfall. A Smile (horror) jobban érdekel :).
2012. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól h egy film 16-os nem biztos h azért mert sok benne az erőszak, vagy szexualitás. Arra nem gondol senki, h a film sztorija,kibontása(sok drámai jelenet) nem éppen egy 12 éves gyerek figyelmét fogja lekötni.magyarul a film felnőtteknek készült (de ez nem minden esetben jelent vért és szexet,hanem mondjuk komolya drámai filmet).Saját pl. gyerekoromban faterom nézte nagy érdeklődéssel A keresztapa 2 c. filmet, én meg ott ültem előtte, teljes értetlenül, h mi ez a szörnyű unalmas film,feliratokkal,olasz dumával,lassú sok beszélő jelenettel.1szerűen nem tudtam értékelni.20 éves újra megnéztem a filmet és zseniális jelzővel láttam el!egy másik példa: nyáron láttam a Sötét lovag: Felemelkedés c. filmet,egy apa két 8-10 év körüli fiával nézte. Az apán ngyon látszott h megveszik a filmért (pont mint én),a két kisrácon ordított az unalom.pedig volt csihi-puhi is,de ez a film nem erről szólt,teli volt sok drámai jelenettel.
2012. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap néztem a Skyfall-t és azért van benne olyan rész ami pl nem való fiataloknak. Amikor Silva kiveszi a fogsorát és megmutatja, hogyan marta szét a száját a hidrogén-cianid és, hogy beesett az arca tőle azért kemény. Persze nem olyan ijesztő, de azért a fiataloknak nem való. Mondjuk tegnap a moziban furcsa mód még két kb 10 év körüli gyereket is láttam szóval nemtom mi van. Egy biztos nekem tetszett a film.
2012. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már én is meg néztem és szerintem semmi olyan nem volt benne de azért örülök a válaszoknak XD
2012. nov. 10. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
nem volt benne semmi ijesztő, tegnap láttam a moziban a barátnőmmel. A történetét is értettem szerintem nagyon jó film! 13/L
2012. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!