Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potterrel kapcsolatban...

Harry Potterrel kapcsolatban megtudnátok válaszolni néhány kérdésemet?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a HOPPANÁLÁS és a DEHOPPANÁLÁS között.... illetve mi az az AMPUTOPORTÁLÁS? Aki tudja légyszi válaszoljon. Köszi! :)

2012. nov. 4. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hoppanálás - feltűnni valahol

Dehoppanálás - eltűnni


Mind a kettő "teleportálás" csak máshogy nevezik azt amikor megjelensz mint amikor eltűnsz.


Amputoportál amikor valaki nem koncentrál eléggé dehoppanáláskor és a teste néhány darabját elhagyja.

2012. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)
2012. nov. 4. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha olvastad, akkor tudod. Mindösszesen csak olyan egyénnel szeretnél találkozni az oldalon, akinek hasonló az érdeklődési köre. Ez teljesen átlátszó...
2012. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem igazán értem, miről beszélsz...
2012. nov. 7. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Elmondom még1×. Mivel olvastad a HP könyvet, mivel abban van szó az alábbi fogalmakról, ezért valószínűleg érteni is akarod, amit olvasol. Mivel a HP5-ben (vagy HP6-ban) világosan leírják mik ezek, ezért valószínűleg tudod, hisz elolvastad. Az amputoportálást se 1×, hanem legalább 2 regényben szerepel, ergo tudnod kellene, hisz olvastad...

Szóval így gondolom. Ha viszont nem olvastad a könyveket, akkor érthető. Ha a "teleportálás"-hoz írtad az amputoportálást és a hopponálást, ill. a dehopponálást, akkor tisztában vagy vele, hogy ez a három fogalom kapcsolatban van valamilyen szinten, egyszóval tudod. NA! :/

2012. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az utlólsó válaszolónak aki kioktatja a többit, elmondanám hogy nem írja le a könyv hogy pontosan mi a külömbség. És különben is te aki nagy szakértője vagy a Harry Potternek biztos tudod hogy az hogy Hoppanál azt A-val írják és nem O-val
2013. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. részt (Bölcsek Köve) 62×

2. részt (Titkok Kamrája) 57×

3. részt (Azkabani Fogoly) 55×

4. részt (Tűz Serlege) 47×

5. részt (Főnix Rendje) 42×

6. részt (Félvér Herceg) 21×

7. részt (Halál Ereklyéi) 12×

Bogar Bárd meséit 2×

A Kviddics évszázadait 1×

Elolvastam már párszor hidd el!

Plusz a film minden részt láttam, a kivágott jeleneteket is beleértve.

2013. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves oktató! Akkor ezúton szeretném veled közölni hogy még nem olvastam ki az összes könyvet! De azért köszönöm a válaszod. És mindenki másnak is!
2013. jan. 5. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!