Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dynamo csaló vagy tényleg...

Dynamo csaló vagy tényleg "mágus"?

Figyelt kérdés
1-2 trükkjénél rá jöttem már hogy csinálja de még rengeteg van amit nem értek meg szerintetek?

2012. nov. 4. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy mágus/varázsló. A bűvészek a megtévesztés eszközeit használják olyan körítéssel, mintha ott meg nem magyarázható dolgok történnének. Minden elő van készítve, elég csak a vágásokat vagy a kameraállást jól használni, ezen kívül vannak filmes trükkök és csodálkozó beavatott "random" emberek.
2012. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mágus. Hogy csaló-e? Igen, abban az értelemben, mint minden bűvész vagy színlelő a színházban.
2012. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom mit vagytok felakadva ezen az emberen, az én szememben egy semmirekellő.

Nem láttam minden trükkjét, de mondjuk ott van mikor átmegy az üvegen.

Nem is mutatják mi történik, csak, h egyik oldalon bemegy, másikon kijön.

Az emberek meg éljeneznek.

Ha ők láthatták mi miért nem?

Mert fizetett statiszták, akik látták, h semmi sincs.

Ilyet én is csinálok neked, csak adjatok pénzt, h ne 2 hajléktalant kelljen megkérnem.

2012. nov. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy mágus. A bűvészet tök egyszerű, ha jól megtanulod. Amikor elmagyarázzák, rögtön nem is nagy szám. Na, de például Szerinted lehetséges, hogy áthúzza a nyakán a láncot minden nyom nélkül? Hát persze, hogy nem. Ugyan úgy, ahogy képtelenség, hogy valaki átmenjen egy üvegen. Ügyesen meg van vágva a felvétel, a csodálkozó emberek pedig színészek.

Ezzel nem is lenne baj, ugyebár az akciófilmeket is azért szeretjük, mert látványos. Ez is. Itt minden a show része.

Bár legalább feltüntethetnék a végén, hogy csak kamu, és a hüly€gyerekek ne szaladgáljanak neki az ablaknak.

2015. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!