Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Részletek lent

Melyik ez a film? Részletek lent

Figyelt kérdés

Csak egy-két részletre emlékszek a filmből...nem régi film,és nem is rég láttam, de egyszerűen sehol sem találom...

Egy nő valamiért utazik vagy nem tudom és meglát egy házat,amit hirtelen elhatározásból megvesz és felújítattja..és a amikor alkudik rá valami olyasmi volt,hogy az idős nő neki adja el a házat,mert valami olyat mondott a nő,ami neki nagyon tetszett...és helyi emberekkel újítattja fel...és a végén jó barátság is kialakul közöttük meg annyi maradt még meg hogy végén fényképeket készítenek és sírnak,hogy el kell vállniuk...ja meg valami lány meg srác összejön közben...meg a nőt meglátogatja terhes barátnője is...



2012. nov. 4. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Napsütötte Toszkána a film címe!! Szerintem erre gondoltál.
2012. nov. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ez a teljes film. Fenn van youtubon. Jó nézést. Persze ha erre a filmre gondoltál. De szerintem igen!

http://www.youtube.com/watch?v=QxP2ruDJIpU

2012. nov. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
IGEN!!! Nagyon szépen köszönöm :) már meg is néztem :)
2012. nov. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!