Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe? Keresek...

Mi lehet a film címe? Keresek egy filmet, de sajnos nem tudom a címét. (többi lent)!

Figyelt kérdés
Nem is emlékszem belőle sok mindenre, de a lényeget leírom. Volt két mostohatestvér, egy fiú és egy lány. Azt hiszem középiskolába járhattak és nagyon gazdagok voltak. A fiú elég link volt, ezt úgy értem, h a lányok csak szexre kellettek neki. A lány pedig drogozott, és arra emlékszem, h volt neki egy kereszt alakú nyaklánca, amibe kokain volt, és abból szokott szívni. És a fiú teljesen rá volt kattanva a mostohatesójára, mert ugye minden csajt megdugott de a m.tesója tabu volt neki. Aztán feltűnt a képben egy másik csaj. A két mostohatestvér fogadást kötöttek egymással, ha a fiú megdugja a szőke csajt akkor a mostohatesóját is megdughatja. A vége az lesz, ha a fiú teljesen beleszeret a szőke csajba. De nem lehetnek együtt mert amikor a fiú fut a lány után, a fiú meghal. Azt hiszem elüti egy autó. Hát röviden ennyire emlékszem belőle. Nagyon fontos lenne. Aki tudja kérem írja meg. Köszönöm!!

2012. nov. 5. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlen játékok
2012. nov. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez az amire gondoltam. Már vagy 1 éve kerestem a filmet!!Tegnap éjfél óta már 4x is megnéztem :D :D
2012. nov. 5. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!