Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Csajok,...

Mi a véleményetek a Csajok, szilikon, ez lesz a paradicsom! C. sorozat végéről? Catalina meghalt. Milyen lett volna szerintetek az ideális befejezés?

Figyelt kérdés
aki szerint sz... volt a sorozat ne irjon,kössz:))
2009. aug. 12. 18:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
Elég rossz,h meghalt,de szerintem ez volt a lehető "legjobb" befejezés.Máshogy nagyon nem is lehetett volna befejezni.
2009. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az lett volna a legjobb( lehet nem lehetett volna megoldani:D) ha Titi büntetését elengedték volna Marcial feladásáért és azért a segitségért amit Catalina adott a drogosztálynak, felszámolták volna szinte az egész kolumbiai drogüzletet, Cata és Titi összeházasodik, Yésica pedig bűnhődik azért, amiért elárulta a barátnőjét.
2009. aug. 12. 19:20
 3/13 anonim ***** válasza:

annyira sajnálom hogy vége:'( :'( remélem még adják a második évadót is majd nálunk:(

érdekes lett volna ha Cata visszamegy az anyjához és Albeiro mind2ővel kavart volna :D nah jó a viccet félretéve nem gondoltam volna h ez lesz a vége:S

Cata nélkül már nincs értelme a folytatásnak:S

2009. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
van második évad? nem is tudtam... amúgy a wikipédia szerint kb. 240 rész van, pedig én mindenhol csak 167-et(nem tudom pontosan:D) találtam. de honnan hallottatok a második évadról?
2009. aug. 12. 21:43
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem 3 évados és mindhárom évadot le is adták / nézzétek meg a cool tv weboldalán/ am. ez a befejezés borzalmas! valahogy máshogy képzeltem el ezt az egészet... :(
2009. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
tiszta rosszúl lettem mikor megláttam Catát holtan:O de hát ilyenkor legálább a nézők végiggondolják,mi is ennek az egész "Paradicsomnak" az ára, főként ha olyan személy is halt meg akit szerettek a filmben:(
2009. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nagyon szomorú lett a vége, azóta is rossz a hangulatom :( Nem így képzeltem el, szerintem lehetett volna jobb befejezése. Én azt hittem, hogy odaköltözik Octaviohoz Cata és tovább tanul vagy újrakezdi... szörnyű. Amúgy így hogy leadták, ez a 3 évad így egyben vagy mi???
2009. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

szomorú vége lett!! :(

de tényleg több mint 200 részes de nálunk ezt 167 részben adták le!és nincs se több évadja,se folytatása!

Sajnos!

2009. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem bírom CSajok, szilikon nélkül :(, imádtam ezt a sorozatot, már a telefonomon is rajta vannak a számok és azokat hallgatom :(
2009. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hát a az a befejezés miszerint Cata + Titi összejönnek télleg jól hangzik ! Aranyosak voltak együtt (mikor tlálkoztak stb ..)


De ha megnézzük ez a befejezés nevezhető ideálisnak mert...

ez nem Csacska angyal,Vad angyal,Rosalinda,Paula és Paulina stb ahol a végén minden happység van !

Ez a valós életről szóló story bizony a rossz világba .. a drogok között ahol pénz-ember nem számít ...

Itt érdekes lett volna a boldog vég ...Ennek így kellet lennni-e ! Sajna :(

2009. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!