Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc és az utált...

Melyik a kedvenc és az utált szereplőd a Dragon Ball-ból?

Figyelt kérdés
Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT
2012. nov. 7. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegeta és Piccolo. A többiektől a falra mászok. Közülük is leginkább a fiatal Gohant és a fiatal Gokut nem bírom.
2012. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is Vegeta (és Zseniális Teknős) - Gokut sosem kedveltem
2012. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A fiatal Gohant csak akkor nem szerettem, amikor még nagyon kicsi volt, és folyton visított, később egész szimpatikus lett. Rajta kívül még Krillin, Piccolo és Mr. Popo.

Akiket utálok, az többek közt Chi-Chi és Trunks. Meg Freeza.

2012. nov. 8. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is Vegeta :) hatalmas arc. annyit lehet rajta röhögni :D Trunksot és Sátánt is szeretem :) Gokut néna néha Gohant pedig mikor még kicsi. A nagy Gohan és Goten nagy csalódás. Akitől a falnak megyek az Chi Chi. Bulmát se csípem. Kikezd mindenkivel (míg össze nem kerül Vegetával) és szerintem ő az akit majdnem az összes férfi szereplő látott meztelenül :D
2012. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi a f*sz? A dragon ball rajongók hogy nem szeretik SonGokut????? :o

Amúgy SonGoku(főleg gyerek korában) Ifjú sátán, meg talán a gyerek Krillin. Akit utálok az Vegita, SonGohan, ChiChi,SonGoten meg Pan.

2012. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért utálod Vegitát?
2012. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj, Pant én is. Három rész után abba is hagytam a GT-t, mert Pan annyira idegesítő volt.
2012. nov. 29. 07:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Háát, arra a vegitára gondoltam amikor még dermesztővel meg cellel harcolnak. Amióta jó fiú(teljesen), nincs különösebb bajom vele, csak a ,,Büszkesége" idegesít engem :D
2012. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én Goku, Gohan, Goten a kedvenc szereplőm, de a többieket utálom.
2013. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

DB Szívtelen Sántán kivítelével mindenki.

DBZ Csak Chi-Chit nem bírom.

DBGT Csak Trunks,Vegita,Goten(legjobban :D ),Gohan,Ifjú Sátán a kedvenceim, többiek elvannak túlózva,túl nagyszerepet kapott (itt Panra gondolok).

2015. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!