Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Barátok közt...

Szerintetek a Barátok közt melyik karaktercseréje sikerült a legborzasztóbban/legjobban?

Figyelt kérdés
Lecserélték az évek során ugye Tildát, Noémit, Lindát, Timikét és most Petit (meg Bandikát és Mátét, de azok olyan kicsik voltak régen, hogy szerintem az nem érdekes).

2012. nov. 10. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

bandikát szerintem nem cserélték le csak felnőtt..

a legjobb csere pedig szerintem Nóra lánya volt mert az előző borzasztó rossz volt.

2012. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az új Tilda és az új Linda 100milliószor jobb volt mint a régi, nagyon megérte... Noémiből jobb volt a régi, de nagy gond az újjal se volt... Az új Petivel egyenlőre nagy bajom nincs, de a régi szimpatikusabb volt... Timike meg, hát nem gondoltam volna h a régi Timinél van borzasztóbb/idegesítőbb lény, pedig van, az új...
2012. nov. 10. 09:50
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
pedig a régi timi borzasztóbb volt.;)
2012. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
új Petit még nem láttam (a régi szerintem egész jól játszott), nekem a régi Linda érdekesebb volt (értsd: jobb volt azt az arcot nézni,mint a mostanit), de ő se rossz. a legjobb cserének Timit érzem, mert az előző kislány úgy nézett ki, mint egy seprűnyél és szegénykém olyan merev is volt. gyerek még, nem tehet róla, de semmi érzéke nem volt a színészkedéshez. az új sokkal élettelibben játszik. írta itt vki, h idegesítő, de csak annyira az, amennyire ezt a szerepet szánják neki. sokkal jobb választás. egyébkét Vandát is lecserélték, de őt annyira korán, h az eredetire sokan már nem eemlékeznek (pár adást ért csak meg)
2012. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én a régi Lindát sokkal jobban szerettem,külsőre szimpibb volt. Az új Timike eléggé fura,már megszoktam a régit,és most Petivel is ugyan ez helyzet.
2012. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Timike a legborzasztóbb, aztán Linda! Tilda nem volt rossz!
2012. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a Mátét nagyon jó hogy lecserélték, viszont a Timit nem!A Peti meg egyszerüen borzalmas, de neki muszáj volt elmennie :(
2012. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Miért volt muszáj mennie Petinek?

Kitették? Remélem nem, sokkal jobb volt mint az új, ez annyira idegesítő,kár hogy elment.:S

Én a régi Lindát szerettem jobban, bár ő is idegesített, de nem annyira mint a mostani, mindegy hála Istennek nem sokára a mostanit is lecserélik.

Amúgy Bandika tényleg csak megnőtt.

Timi...egyik rosszabb mint a másik. Na jó a régi rosszabb volt, attól a kölyöktől legszívesebben kiugranék az ablakon.

Ugyanígy Máté, a régi is szar,a mostani is.

Talán Tilda volt a legjobb csere, Noémiből is az elsőt szerettem jobban.

2012. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért volt muszáj mert felvették valami suliba :(
2012. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Noémi. Az újtól rosszul voltam.

A Tilda jó csere volt, Péterből jobb volt a régi, de talán az újat is megszokom...

De az új Noémi...borrrzasssztóóóó

2013. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!