Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a sorozat/film?...

Melyik ez a sorozat/film? Drogos gyerekről beszélnek benn >BŐVEBBEN LENT

Figyelt kérdés

Október 31-én estefelé láttam valamelyik csatornán, nem RTL nem TV2 stb valami vagy Viasat vagy ANX vagy nem tudom,nem ilyen nagyon "neves" csatornán:

A lényeg hogy annyit láttam belőle hogy egy drogos fiuról van benn szó,hogy hogyan szokott le és hogy van egy "bácsi" aki ott ölelgeti hogy "semmibaj semmibaj " stb egy ilyen börtoszerűben van a gyerek(vagy pasas) mikor megtaláltlják hogy valahonnan szerzett anyagot és be van tépve.

Meg olyan jelenet is van bent amiben mossa a padlot és hálás meg minden. Olyan dokumentumfilm szerűség volt


Lehet kicsit érthetetlenül mondtam el de lécci aki tud valamit irjon! (már a TV ujságot is néztem de semmi!)



2012. nov. 11. 19:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!