Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nincs már elegetek a "Honnan...

Nincs már elegetek a "Honnan tudnám letölteni? " és hasonló kérdésekből?

Figyelt kérdés
Torrent emberek, torrent. Nem igaz ilyen nehéz kicsit tájékozódni. Google is segít....
2009. aug. 14. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

1. Én kiszoktam írni h "Honnét...?"

2. Torrent?-sok helyen reggelni kell

3. Gugléban kell keresni az igaz, de hogyha vmi b'zi eldugott helyen van!! Pl. Egy veszedelmes elme vallomásai c. filmet sehol se találtam, azt ide kiírtam h "Honnét..?"-erre pirateclub.hu, reg azt ott is volt, de a gugli ezt nem írta..

4. Amúgy nekem 1 mb/s netem van, és nem is éri meg torrentezni, most 1 film max 2 óra, torrenten meg 2 nap!

5. Remélem megfelelt egy válasznak!

2009. aug. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De, eléggé idegesítő.

Igen, a torrenten regelni kell. Na és?!

2009. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egyetértek az első válaszolóval. Vannak olyan filmek amik nagyon el vannak dugva és ezért írjuk ki.

A másik meg az, hogy már ez is baj? :S Mi a francnak van az oldal ha nem azért, hogy olyan kérdést tegyünk fel, ami érdekel és szükségünk lenne rá? Ha valakit ez idegesít mennyen el a kérdés felett és ne is figyeljen rá. Ennyi az egész. Mi francnak kell ilyen kérdést feltenni? :S Inkább az ilyen kérdéseket kéne mellőzni és nem az olyat, hogy "Honnan..?" Eddig az alkonyat imádókkal volt minden bajotok, most ezzel. Azt hiszem mindig lesznek olyanok akiknek lesz vele baja. De mondok egyet, Vannak olyan emberek akiket ez zavar, de nem olyan hülyék, hogy ezt a kérdést fel is tegyék, hogy kit zavar ez. :S

2009. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!