Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor az időlordoknak...

Most akkor az időlordoknak meg van adva hogy hányszor regenerálódhatnak?

Figyelt kérdés
Ugye régi évadok szerint van egy "limit" új évadok szerint én több utalást találtam arra hogy nincs, de mikor a River feltámasztja a doktort (öljük meg Hitlert) akkor az Amy azt mondja neki hogy elhasználta az összes regenerációját... akkor most hogy is van ez? és ha tényleg limites akkor hányszor regenerálodhat még a doktor?

2012. nov. 13. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs, a limit megszűnt.
2012. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rosszul értelmezted, az időlordok akárhányszor tudnak regenerálódni de van egy regenerációs "töltöttségi" szintjük(nem újratölthető) és ő elhasználta a sajátját tehát nem regenerálódhat többé mivel "lemerült"

(szerintem)

2012. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen kínosak lehetnek így utólag ezek az indoklás nélküli magabiztos kijelentések :D
2014. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!