Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy nagyon régi gyerekfilm...

Egy nagyon régi gyerekfilm címe érdekelne. Az a sztori, hogy egy kisfiú kap az apukájától egy csomó egzotikus lepkebábot. Ezek aztán kikelnek és a legnagyobb bábból egy tündér féle lény lesz. Több info lent. Én kb 18 éve láttam. Emlékszik rá valaki?

Figyelt kérdés
A tündér figyelmezteti a srácot hogy soha ne felejtse nyitva az ablakot mert ha teliholdkor kirepülnek a lepkék akkor addig szállnak a hold felé, ameddig ki nem merülnek és meg nem halnak. Aztán a fiú a tündér kivételével mindegyik lepkét elviszi egy üvegházba, hogy biztonságban legyenek, de ott egy pasi összefogdossa őket és felszurkálja a gyűjteményébe. Na ezen a kissrác és a lepkelány összevesznek, az ablak nyitva marad estére és a tündér kirepül. Nem túl vidám film. Amennyire emlékszem cseh vagy valami ilyesmi lehet, stop motion trükkökkel.

2012. nov. 15. 17:30
 1/2 anonim válasza:

Szia, angolul kerestem rá, mert a magyar keresés csak téged dobott ki, mint használható információt :) Angolul a címe The flying sneaker -szerintem erre gondoltál, mert én is ennyire emlékszem a történetből és úgy örültem, hogy más is keresi :)

[link] itt találtam, a magyar címe...A repülő tornacipő

2013. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2022. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!