Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki az a filmbeli karakter,...

Ki az a filmbeli karakter, akit ha meglátod egy jelenetben felvidulsz?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra,aki bármilyen rossz színész,vagy rosszul játszik,szereted mint fő,vagy mellékszereplőt,akárki akármit mond? PL Nekem:Robert Z'Dar (Állkapocs a Tango és Cashből) :) Nektek ki az ilyen karakter?
2012. nov. 16. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Charlie Sheen. Nagyon szerettem a two and a half men-ben.
2012. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy egy másik téma: Csőre Gábor szinkronhangját adta egy filmben egy főgonosznak. Valahogy nem tudtam azonosulni a szereplővel,mert akárhányszor megszólalt,mindig Cartmen jutott eszembe,és elnevettem magam.. :)
2012. nov. 16. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Neil Patrick Harris (Így jártam anyátokkal - Barney Stinson) :)
2012. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leslie Nielsen
2012. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem kicsit kifacsartan van erre válaszom, de a szívek szállodájában kirk karaktere mindig felvidít. xD Ha nagyon szar kedvem van, rákeresek valamelyik jelenetére. :D

Szinkronhangokkal én is így vagyok még, SP meg SpongyaBob szinrkonhangokkal különösen. :D

2012. nov. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!