Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló filmek, sorozatok? ,

Hasonló filmek, sorozatok? ,

Figyelt kérdés
Hasonló filmeket, sorozatokat keresek, mint pl.: LOL, 90210.....meg ilyen hasonló tinikről szóló filmeket, sorozatokat amiben problémájuk van a családjukkal, amiben van buli....meg ilyenek:D
2012. nov. 17. 14:43
 1/8 anonim válasza:

Szia! Nem nagyon tudok ilyeneket, de azért ismerek pár filmet, ami engem is megfogott :) Gondolom lány vagy, és olyan 14-16 év körüli :) Ha nem, akkor elnézést..

Szóval amit semmiféleképpen se hagyj ki, az az Anna. Ez egy sorozat, hét vagy nyolc részből áll, teljesen más mint amilyet te kértél, de nagyon meg tudja fogni az embert..

Van egy másik régi film, a Házibuli 1-2 ez kicsit sírós, a második része biztos :)

Még sok olyan film van, ami kicsit másabb, de jó és ha érdekel akkor írj nyugodtan :) És bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam

2012. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gossip girl,pretty little liars nekem is ezek a kedvenceim amiket leírtál szóval egy cipőben járunk mert én is most keresek filmeket sorozatokat!:)
2012. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösziii, majd belenézek mindegyikbe:DD
2012. nov. 18. 17:08
 4/8 anonim válasza:

hát az én kedvencem most : a felhők fölött 3 méterrel

macskám,családom és a fiúk hát többet nem tudom de ha szeretsz olvasni akkor mindenképpen olvasd el a sznet johanna gimi cimű könyvet mert beleszeretsz higy nekem :))

2012. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
*szent
2012. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A felhők felett 3 méterrel-t már láttam:D

Az szjg-nek még csak az első részét tudtam elolvasni, mert sosincs bent a könyvtárban pedig már régóta várom...:/

A macskám, a családom és a fiúk az nagyon érdekel, szerintem hamarosan megnézem, kösziiii:DD

2012. nov. 19. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az Awkwardot ajánlanám neked:)
2012. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jani9921 ***** válasza:

step up 2

az új fiú

2012. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!