Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a filmnek,...

Mi a címe annak a filmnek, ami a facebook-ról szól és NEM a közösségi háló c. film?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Keresek egy filmet. Nemrég láttam egy mozifilm előtt egy facebookról szóló film előzetest, de sajnos nem emlékszem a címére. Vagy idén vagy jövőre fog megjelenni, de sehol nem találom a trailerét! A 2012-es ill. 2013-as filmek listájában sem...

Ez egy amolyan összeesküvés elméletes szagú dokumentumfilm, de azért kíváncsi lennék rá...

Amire emlékszem: fiatal srácok égő kocsi előtt pózoltak és fotózkodtak, amit utána feltettek a fbookra és valaki/valami szervezet figyelte őket egy számítógépekkel teli irodában...

Ugyanígy tettek gyilkossági helyszíneken, hullazsák előtt/mellett fotózták le egymást és ezeket is megosztották azon a közösségi oldalon.

A lényege az, hogy a facebook sosem felejt, meg hogy a közösségi oldal igazi arca milyen is valójában... Valami ilyesmi.


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2012. nov. 19. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a múltkor szedtem le egy ilyesmi filmet "Facebookos buktatók" címmel. Még nem néztem meg, de ilyen dokumentumfilm-féle, ami olyan embereket mutat be, akik a Facebook miatt börtönbe kerültek, elvesztették a munkájukat stb. Nézz utána, hátha ez az!
2012. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezaaaaz! :)

Köszönöm szépen! :)))

2012. nov. 19. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Majd írd meg, hogy milyen volt.
2012. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tanulságos volt és elgondolkodtató. Érdemes egyszer megnézni, ajánlom mindenkinek. :)
2012. dec. 2. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!