Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tavaly láttam, nem biztos...

Tavaly láttam, nem biztos hogy tavalyi film, több szálon fut a történet, mint a Valentin nap, Igazából szerelem, Nem kellessz eléggé, néha beszúrnak 1-1 szöveget, mint fejezet cím gyanánt, amúgy vigjáték, a címe mi lehet?

Figyelt kérdés
A cselekmény több szálon fut,ezalatt 1-1 ember kapcsolatát mutatják meg,van ex,van fiú-lány barátság,egy olyan pár,akik évek óta együtt vannak de a srác már nem nagyon szeretne vele együtt lenni,talán van még pár benne,de iszonyatosan tetszett ez a film!! (: Remélem valaki ennyi infóbóló rájön,mire gondolok? Mi a címe?

#vígjáték #több szálon fut
2012. nov. 21. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom, de a leírásod alapján tetszik, és most már engem is érdekelne :D
2012. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán ez lehet:

Szilveszter éjjel (New Year's Eve, 2011)


[link]

2012. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
,,szijjaa neem,sajnos nem az! :(
2012. nov. 22. 22:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát csumpa,,, lövésem és dunsztom se nincs hogy milehet ez a film, de tessék talán próbáld meg ezt hátha segit rajtad. http://www.youtube.com/watch?v=sqS5Xv6uvTY na sziaaaa<3
2012. nov. 23. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
te most kihez beszélsz? .s
2012. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeress, ha tudsz

?

2012. dec. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!