Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karácsonykor milyen rajz/mesef...

Karácsonykor milyen rajz/mesefilmeket szerettek, fogtok vagy szeretnétek megnézni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy Ti a családotokkal vagy egyedül milyen rajz vagy mesefilmeket szoktatok megnézni/fogtok megnézni karácsonykor?


Nem muszáj karácsonyról szóló rajzfilmeket írni, csak azokat amiket szívesen megnéztek ilyenkor, vagy karácsonyi hangulata van... Mindegy, hogy az Disney, DreamWorks vagy akármi más cég által kiadott, csak legyen rajzfilm! :)


Várom a válaszokat, és köszönöm!



2012. nov. 21. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Animét minden mennyiségben , de nem csak karácsonykor , egész évben xd
2012. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Shrekből az angyal:)
2012. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Karácsonyi Lidércnyomás! :D

Meg Shrekből az angyal

http://www.youtube.com/watch?v=sc8aKw37Ais

Illetve még a fentebb linkelt videóban látható meséket szeretném megnézni,de nem tudom a címüket sajnos! :S

Meg animéket fogok még nézni,dw azt az év minden részében nézek,szóval az nem nagy cucc! :D

2012. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi biztosan megjátsszuk a a Karácsonyi éneket, mert hangulatos, lehet rajta mosolyogni is, és van mondanivalója. :) A másik esélyes pedig A grincs lesz. :)
2012. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Karácsonyi Lidércnyomás

Grincs

Karácsonyi Ének

Boldog Karácsonyt!

Reszkessetek betörők 1-2

Kelekótya Karácsony

Minden nap Karácsony!

2012. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Keress karácsonyi grimm meséket a youtub on én mondjuk szeretem és karácsonykor azt nézem.
2012. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!