Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a "Sony with a chance" c. sorozatot?

Figyelt kérdés
Nem gond ha angol, ha van felirat, úgy is jó!
2009. aug. 16. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát én itt egyet találtam ami a sorozatra vonatkozik, de azt se lehet letölteni, mert sokáig tart, bár ez még nem is lenne gond, hanem amikor próbáltammég egyett letölteni ár fizetni kellene.:S

azért köszi!(:

2009. aug. 16. 19:16
 3/7 anonim válasza:

[link]


Fogalmam sincs, hogy mi ez a sorozat, de itt fennvan valami, ha az alsó felsorolás az alcímek, akkor ok. Rákattintasz és megauploadról leszedheted ingyen.

Sketchy Begins

West Coast Story

Sonny At The Falls

You've Got Fan Mails

Cheater Girls

Three's a Company

Poll'd Apart

Fast Friends

Sonny With a Chance of Dating

Sonny and the Studio Brat

Promises, Prom-misses

The Heartbreak Kids

Battle of the Networks' Stars

Prank'd

Tales From the Prop House

Sonny in the Kitchen with Dinner

2009. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Alcímes vagyok :D

Feliratot nem tudok, de utánanéztem ennek a sorozatnak, és állítólag nem kell hozzá órási nyelvtudás ;)

De vannak magyar feliratokkal foglalkozó oldalak, rákeresel rajtuk, ha nincs, néhol lehet kérni, és valaki megcsinálja, ha úgy van kedve :D

(Angol feliratot nagyobb eséllyel találsz, az már segíthet a megértésben)

2009. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm, hát ismét köszönöm, de ez ugyan az amit az előző válaszoló ajánlott.:S
2009. aug. 16. 22:28
 6/7 anonim válasza:

Újra én vagyok :)


A fájlmegosztó oldalak többsége korlátozza a napi letöltés mennyiségét és a gyorsaságát is. IP cím alapján nézik, hogy mikor töltöttél legutóbb. Ha dinamikus IP címed van, akkor egy egyszerű netre való ki- és belépéssel megoldhatod a problémát. A sebesség pedig asszem úgy van, hogy 1 megával tölthetsz, de lehet hogy valamivel gyorsabb.

Más sorozatot és filmet szedtem már le megauploadról, és nem volt problémám vele. És általában egy 20 perces videót leszed 20 perc alatt, így miközben nézed, töltöd a következőt :)

A megauploados link alatt van másik is, ott a 12 felsorolt részt nézheted angolul online is, nem muszáj letölteni.

Két letöltés között 15-20 percet kell várni az ilyen oldalakon (általában). Több link is van, váltogasd, hogy egy részt innen egyet onnan.


Remélem segítettem :D

2009. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2009. aug. 17. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!