Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ebbe a kategóriába a tucatkérd...

Ebbe a kategóriába a tucatkérdéseken és a hollywoodi tömeggyártmányokkal kapcsolatos kérdéseken kívül mást nem szoktak feltenni?

Figyelt kérdés

Tucatkérdés például "van jó horror/vígjáték/romantikus,stb."

A tömeggyártmányok alatt minden modern,tömegeket vonzó értéktelen amerikai vackot értek.

Más dolgokról én nem nagyon látok itt(értelmes) kérdést,vagy csak elég ritkán.


Véleményetek?


2012. nov. 22. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek,de hát ilyenek a fiatalok
2012. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyenek,de szerintem nem kéne ezt egy karlegyintéssel elfogadni,hogy ilyenek.

Másrészt viszont itt csak tizenévesek vannak akkor?

2012. nov. 22. 16:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Néhány kérdést megértek. De például hogy a 873-ik kérdés is arról szól,hogy van e szinkronos Alkonyat 4 a moziban,meg honnan lehet letölteni,stb.. Pedig ezer meg 1 találatot kidob rá,csak el kéne olvasni.


Nos erre lehetne mondani ugye,hogy Gyakori kérdések.. :)

Mert elég gyakran kérdezik ugyanazt.. :)

2012. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon szoktak, mert arra nem kapnának választ.

Kézlegyintésen kívül mást nem tehetsz, max. átgörgeted, és a saját gyerekeidet próbálod úgy nevelni, hogy tizenévesen ne ilyenek legyenek.

2012. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a kategóriának igen fiatal életkorúak a fő látogatói.

Engem is nagyon zavar a sok hollywoodi ipari termék iránti érdeklődés, a filmművészet ismeretének teljes hiánya.

2012. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát most ugyan tvájlájt dömping van, de 3-4 nappal ezelőttig minden harmadig kérdés anime volt. az meg nem amerikai vacak. és még csak nem is feltétlenül értéktelen.
2012. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Speciel én nem szeretem az animékat,de nem tartom értéktelennek őket.Viszont a "van jó anime" jellegű kérdések is a tucatkérdések körébe tartoznak.
2012. nov. 23. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem nagyon szoktak csak twilight breaking dawn, vámpírnaplók, animék, mangák, és persze valami jó vigjáték/horror/akció?
2012. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!