Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg meghal Tony Stark a...

Tényleg meghal Tony Stark a Bosszúállók 2-ben? És tényleg kiveszik a Vasember 3-ban az elektro mágnesét ( a középső világító kütyüjét)?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam, hogy Joss Whedon meg akarja halatni az egyik karaktert az új Bosszúállókban. Állítólag a halott Stark lesz.

#Bosszúállók #Antony Stark
2012. nov. 22. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Kár lenne.Inkább azt az amerikás propagandakaraktert kéne "meghalatni".
2012. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
ha úgy kezded hogy állítólag, akkor az nem jelent semmit, ráadásul lesznek benne újabb szuperhősők, ha a marvel megegyezik a sonyval, lehet hogy spiderman is benne lesz. 2015-ig kiforrja magát.
2012. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Én kétlem...

Az elektromágnesről meg nem hallottam, mert az nem az! Az egy reaktor, egyben akku. A lényeg az, hogy azért nem halhat meg, mert az ugye arról szól, hogy a páncéljai önálló életet élnek, és pont hogy életben kell tartani. És amúgy is... Minden filmbe kell egy olyan egoista, mint ő. XD

2012. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Mellesleg tényleg egy reaktor, de egy elektromágnes is. És amcsi kapitányt nem akarják meghalatni,idézem: egy világ omlana össze Amerikában.
2012. dec. 8. 20:39
 5/15 A kérdező kommentje:
Mellesleg megnyugodtam, hogy ne nyírják ki Starkot.
2012. dec. 8. 20:43
 6/15 anonim válasza:

A legjobb szereplőt nem írhatják ki egy filmből amúgy is Vasember nélkül nem lennne bosszúállók. De ha a színészt cserélnék le az

eg elég nagy tragédia lenne..

2012. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyet értek.
2013. jan. 19. 14:51
 8/15 Susan98 ***** válasza:

Vasembert 100%, hogy nem ölik meg, mivel ő a főszereplő, és szinte teljes egészében neki köszönhető a Bosszúállók sikere. Amúgy meg a Bosszúállókban már majdnem kinyírták. XD de úgysem fogják. A főszereplők sosem halnak meg. Robert Downey Jr. még a Sherlock Holmes-ban is túlélt egy zuhanást egy több, mint 100 méter magas vízesés tetejéről xd

A Vasember 3-ban elvileg az lesz, hogy Tony továbbfejleszti a páncélokat, hogy azok maguktól is tudjanak harcolni (a képregény szerint a páncél be van programozva, hogy ugyanazokat a döntéseket tudja meghozni, amiket Tony hozna. Tony megsérül, és asszem kómába esik, de nem biztos, és addig a páncél harcol helyette, de később helyre jön) Nem tudom biztosan, hogy mennyire maradtak meg a képregény mellett, de az előzetesben tényleg van egy rész, amikor a műtőasztalon altatják Tonyt. Meghalni itt se fog. hogy miért? Bár Downey kijelentette, hogy a Bosszúállók 2. után nem lesz több szuperhősös filmje, az egyik producer szinte sziklaszilárdan állította, hogy a Vasember folytatódni fog, hiszen nagy lehetőségek vannak benne. Nyilván, ha a 3. részben, vagy a Bosszúállók folytatásában meghalna, nem tudnának 4. részt csinálni.

2013. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kösz a hosszú-hosszú válaszodat!!!!!!!
2013. jan. 28. 21:47
 10/15 Fuxreiter.Jack ***** válasza:
ez így van! Joss Whedon saját döntéséből megöleti a karaktert. a helyét a csapatban egyébként pókember fogja átvenni
2013. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!