Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Narutoba melyik az a rész,...

A Narutoba melyik az a rész, amelyikben Gaara megtudja, hogy Naruto testében is egy démon van?

Figyelt kérdés
Abban a részben amikor egymás ellen bunyóznak abból egyértelműen nem derül ki.

2012. nov. 23. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
már nagyon régen láttam ezt a részt, de én úgy emlékszem,h kiderül, mert Gaara pofázik arról,h milyen rossz neki és Naruto mondja h tudja miről beszél és Gaara rájön h Naruto is jinchuriki és csodálkozik is,h akkor miért nem hasonlítanak egynásra (olyan tekintetben,h Gaara akkoriban elég pszicho volt, Naruto meg nem)
2012. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen erre a részre én is emlékszem, viszont ebben a részben pont az derül ki, hogy ugyanannyira és ugyanúgy szenvedtek, Naruto tudja, hogy Gaara testébe van a Shukaku, de az nem derült ki, hogy Gaara is pontosan tudja azt, hogy Narutoban is egy démon van, a Kyuubi.
2012. nov. 23. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem rájött, mivel a későbbi részekben már Gaara is mondja h Narutoban van a róka, de ha nem is ennél a résznél tudta meg 100%-ra akkor az Akatsuki-incidensnél mikor elrabolták
2012. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsófuci03 ***** válasza:

Úgy volt hogy a kórházban gaara meg akarja ölni Lee t és naruto beront Shikamaruval.

Shikamaru mondja hogy legyen óvatos mert ez egy démon erre naruto mondja hogy kit érdekel hisz ő is egy démon (megfogja a hasát) erre gaaranak leesik a tantusz

2017. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!