Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a manga?

Melyik ez a manga?

Figyelt kérdés
Az animeaddicts olvastam egy mangat de elfelejtettem a nevet. Kerestem de nem talaltam! Ha jol emlekszem M betuvel kezdodik a cime.Most kezdtek el forditani szoval meg csak par fejezet jelent meg. A tortenet: Van egy lany aki szemuveges es "csunya" az iskolaban mergesgombanak csufoljak mert ha haja egy gomba kalapra hasonlit. Az egyik nap egy nepszeru fiutol kap egy levelet hogy talalkozanak a suli mogot.A fiu "szerelmet" vall de csak szinlel azert hogy meg trefaljak es belelokik egy godorbe. A merges gomba szomszedsagaban lakik egy lany aki gyerekori baratnoje azt hiszem hogy lany model. Felajanlotta neki hogy at alakitja. Az atalakulas meg tortent es szep lett. Ennyire emlekszem szoval kerlek Help me please :(

#változás #csúnya #manga #shoujo #átalakulás #bishounen #szemuveges lany #szep fiu #merges gomba
2012. nov. 23. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mairunovich a címe :D


[link]

2012. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Megmondanád, h hova töltöd fel a fejezeteket?? Mivel kíváncsi vagyok! ^_^

Mert nem hiszem, h te töltöd fel az animeaddicts-ra, mivel ott a 2. fejezet (ami most ott az utolsó) szeptemberben lett feltöltve! :D

2012. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!! :D
2012. dec. 3. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:

2.iknak:


Igen a behind készíti de 1 jóideje semmi hír róla felfüggesztett lett náluk valszeg :S

2012. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!