Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a zombis film?

Melyik ez a zombis film?

Figyelt kérdés
A címére nem emlékszem, és a pontos sztorira sem. Szokásos zombi film, kitör egy járvány és megfertőz mindenkit... de van egy hapsi, aki 3 csövű shotgunnal írtja a zombikat. Társul mellé egy csaj is, akivel aztán közösen írtják őket. Utána jönnek földönkívüliek, és megtisztítják az embereket a fertőzéstől. De a végén újból kitör, és mutatják, hogy a csaj ketrecbe zárja őket amíg újra jönnek az ufok. Köszi a válaszokat :)

2012. nov. 24. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, de ez nagyon elmebeteg film lehetett :D.


Am én is nagy zombi rajongó vagyok. Láttam már a 21 nappal/héttel később, holtak földje, holtak hajnala, haláli hullák hajnala, walking dead, stb..

2012. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem japán film volt véletlenül?
2012. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem japán film volt :) japán zombis filmről nem is hallottam, de ha van ilyen, akkor jöhet!

Én is imádom a zombis filmeket amúgy, mostanában nagyon rájuk kattantam! :) Walking deadet is szoktam nézni, na az szerintem egy nagyon igényes zombis film :)

2012. nov. 24. 22:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Akarom írni, sorozat. Bocsánat :D
2012. nov. 24. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig van japán zombis film,nem is egy-persze a 'maga' japán stílusában,amit én nagyon kedvelek.

Hirtelen ezek ugranak be:


Tokyo Zombie

Stacy:iskolás zombilányok támadása(igen :) )

Zombi segg:A halál budija ( [link] )


Ezek mind horror-vígjátékok,de nem hinném,hogy ők tudnának komoly zombis filmet készíteni.Ha meg úgyis az ajánlgatásnál vagyunk,akkor még ajánlom a The dead(holtak,2010) című amerikai-afrikai filmet,nagyon ötletes és jó film.Afrikában játszódik ;)

2012. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 torpe válasza:
100%
undead - zombik városa
2012. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a filmajánlót, meg fogom nézni őket:) És köszönöm a film címét is, valóban ezt kerestem :)
2012. nov. 25. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!