Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lehet Red John az A Mentali...

Ki lehet Red John az A Mentalista c. sorozatból?

Figyelt kérdés
Lorelei ugye elárulta, hogy Patrick valaha kezet fogott Red Johnnal(5.évad 8.rész), tehát több mint valószínű,hogy Red John egy ismert szereplő! Én a kézfogásból arra is következtetek, hogy RJ férfi. nektek mi a tippetek?

2012. nov. 25. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ne, feltétlenül jelllenti, hogy állandó szereplő lenne...vagy hogy ismert, csak szerepelt esetleg több részben is.
2012. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az az ürge, aki az 5. évad 7. részének a záró jelenetében bukkan fel, amikor megpróbálja leállítani Lisbont. Azután meg összeütközik Patrick- el a folyosón. És úgy tűnik, állandó szereplő lesz a továbbiakban.

Én őrá tippelek.

2012. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Walter Masshburn
2012. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Steve Mcgarrett válasza:
Én arra az emberre tippelek aki az 5. évad utolsó reszeiben ujra szerepek és aki Lisbonnak felajanl egy masik allast. Régebben az az ember Jane főnöke volt...de nem eleg ilyesztő a szerephez:P ja es lehet h az az ember akinek elrendelték hogy Lisbonék minden infót mondjanak el, az aki a 5. évad utolsó részének a vegen ott van a helyszínen ahol red john megölte a szeretőjet
2013. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

SPOILER_SPOILER_SPOILER_SPOILER_SPOILER_SPOILER_SPOILER_

Azt még Jane kideríti, hogy férfi.Az ötödik évad végére csak 7 név marad, de tudja Red John (mármint a 7 nevet) én Jason Lennon gyilkosára következtetek aki szerepel ezen a listán, névszerint Kirkland a nemzetbiztonságtól. Elég valószínűnek tartom, mivel már meg nem mondom melyik hányadik részében, de kezet fognak és én úgy emlékszem, hogy ő kifejezetten felajánlotta, hogy legyenek barátok.

2013. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Elnézést az "évad" szó kimaradt.
2013. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szia, láttam enis az évadzárót, ez még egy régebbi kérdésem, amikor csak 8 rész volt az 5. évadból :)mostmár ugye sokkal többet tudunk Rj-ról. A 7 suspect közül én inkább Ray Haffner-re vagy Gale Bertram-ra tippelek.
2013. máj. 11. 22:01
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és szerintem Red John onnan tudja a 7 nevet, hogy Kirkland elmondta neki. Mert amikor átkutatta Patrick "szobáját" megtalálta. Szóval Kirkland inkább RJ embere, mint inkább megszállottja.
2013. máj. 11. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Red John nem más, mint a többek között az 5. évad 3. részében feltűnő seriff, Thomas McAllister
2014. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!