Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a mesének a címe érdekel...

Peston kérdése:

Ennek a mesének a címe érdekelne, részletek lentebb. Melyik mese ez?

Figyelt kérdés
Van egy rajzfilm, ami egy kisfiúról szól, meg a rémálmokról, a rémálmok el vannak zárva egy szobába, amit nem szabad kinyitni, de (elvileg) kinyitja a szobát, és kiengedi a rémálmokat. Vannak benne erdőben szörnyek, valamint van egy olyan rész, ahol egy varázsjogarral van dolga (vagy az is lehet, hogy végig megvan a varázsjogar). Tudom, nem túl részletgazdag leírás, de ennyi az ismert belőle. Remélem valakinek ismerős lesz. :/

2012. nov. 29. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szörny RT

(Disney)

2012. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja nem,bocsi,most hogy elolvastam még egyszer,rájöttem,hogy nem az.
2012. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ennél kicsivel régebbi. :) Mindenesetre köszönöm a választ, és aki tudja netán, mi ez a mese, kérem, írja meg!
2012. nov. 30. 14:50
 4/5 LillyMarie válasza:
En is ezt a meset keresem!!! Megtudtad vegul, hogy mi a cime??
2012. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Lehet, hogy így majd egy év távlatából már nem nézed ezt, de ha mégis: sajnos nem tudtam meg. Ha Te esetleg igen, örömmel venném, ha megosztanád velem. :)

2013. okt. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!