Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Batman...

Mi a véleményetek a Batman trilógiáról (2005-2012)?

Figyelt kérdés
A válaszba azt is belefoglalhatnátok, hogy szeretnétek-e még folyatatást?

2012. nov. 30. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én alapjáratom nem szeretem az akciófilmeket, így ezeket sm magamtól, csak a barátaim kedvéért ültem le megnézni. Az első részt unalmasnak találtam, de a második és harmadik rész - és főleg a második, már tetszett. De újra nézni magamtól, biztosan nem fogom.

Ilyen szempontból tehát nekem mindegy, hogy lesz e folytatás.

2012. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég jó lett.

Első nézésre én is bealudtam mind a 3 részen, másodjára viszont tetszett az első két rész.

A harmadikat meg nem láttam végig:)

2012. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Christopher Nolan remek rendező, nagyon közönségbarát alkotásai vannak. és ez már jó néhányszor be is bizonyította. A Batman trilógia kifejezetten remekül helyezi Gotham City-t egy sokkal nagyobb és látványosabb világba. A zene meg...hmmm Hans Zimer és J.N. Howard, igazi fülorgazmus xD. Történet: Megint Christopher Nolan, ha egy rendező a saját írását viszi színre, az mégis nagyobb siker, mint ha valami teljesen ismeretlen forgatókönyv írók társulata összedob valamit. Színészekről és szinésznőkről az a véleményem, hogy mindenkinek sikerült szinpatikus karaktert előadni, akár jó, akár rossz. Nagyszerű beleélés és semmi túljátszás. Főleg Heath Ledger volt igazán mindenkit mérföldekkel leköröző, az alakításával, megis kapta méltó jutalmát, Oscar és Golden-Globe. Sajna már nem lehetett benne a Sötét Lovag Felemelkedésben, mert úgy hozta a sors, de ez nem az ő hibája. És persze Micheal Cane, vagyis Alfred valahogy mindig tudta hol és mikor kell ott lennie:)

Szerintem az egyik legjobb trilógia lenne számomra, ha nem a Star Wars és Gyűrűk ura filmeken nőttem volna fel, őket már örökre a szívembe zártam:D

Tökéletes volt a befejezés, nem lenne értelme folytatni. Persze jó lenne látni, ahogyan Batman és Robin összeáll, majd jön macskanő és együttes erővel legyőznének egy...Pingvint? Nem lenne eladható a film, inkább nevetséges lenne, ráadásul már egyszer ellőtt poén.

2012. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sok tekintetben a legjobb szuperhős akciófilm. Szuper a rendező, remek volt a szereplőgárda, a helyszínek, a story...Ismertük az ellenfeleket, de teljesen új szemszögből mutatták be a létüket. Nekem nagyon tetszett mind.

Folytatás? Nolan és Bale nem akarnak több Batman filmet. Azonban szerintem van az a pénz, amiért összehozzák megint. Ha nem is Nolan rendezésével, de biztosan lesz valamiféle folytatás. A következő években biztosan nem

Az azonban szerintem biztos, hogy jön ugye az új Superman film, valamint a Robin story kiteljesedése sanszos. Az pedig BIZTOS, hogy a Bosszúállók mintájára elkészítik az Igazság ligáját 2015 után...Szóval Batman még biztosan lesz, csak az a kérdés, hogy kivel:)

2012. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!