Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A TWILIHT filmben milyen...

Henning Mária kérdése:

A TWILIHT filmben milyen szerepe van az almának?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy a könyv boritóján is egy piros alma van..mire utalhat ez..

2012. nov. 30. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ennek ahhoz van köze, hogy az alma a csábítást és a bűnt testesíti meg.
2012. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
ALKONYAT nem TWILIGHT
2012. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Twilight magyarra fordítva Alkonyat, tehát nem értem mit kötözködsz (még ha abba kötöttél volna bele, hogy a G-t kihagyta a kérdésben a kérdező oké, de most felesleges volt megszólalnod).
2012. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi köze van hozzá, de mikor néztem pár hete a tévébe, és még az első részben volt, hogy a suliba dumált Edward és Bella és ott voltak ahol kajákat lehet szedni maguknak és az alma kiesett Bella kezéből, Edward meg visszarúgta és úgy tartotta a kezében, mint ahogy a könyv borítóján van :D Lehet, hogy nem voltak ennél kreatívabbak :D
2012. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..és bocs a tévedésért...ALKONYAY XD
2012. dec. 1. 16:13
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..és bocs a tévedésért...ALKONYAt XD
2012. dec. 1. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
semmi szerepe vagy üzenete nincsen egyszerűen jól néz ki
2012. dec. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki először ránéz a borítóra,azt gondolja egy női kéz (Bella keze). Aztán olvasás közben arra a következtetésre jut,hogy Edward keze (fehérsége,tökéletessége miatt) De igazából Bella keze,mert a Biblia szerint Éva adja az almát Ádámnak, a tiltott gyümölcsöt. Ez azt szimbolizálja, hogy Bella a tiltott gyümölcs Edward számára. Más szempontból pedig maga az alma szimbolizálja Bellát,magát a tiltott gyümölcsöt.
2013. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat
2013. jan. 4. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!