Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a film címe?

Mi volt a film címe?

Figyelt kérdés

Egy amerikai nő fia elutazik Németországba egy egyetemi évre. A nő reklámrendező, éppen gyerekeket válogat, és kritizálja, majd elküldi a sötétbőrűeket. Egy idős ismerőse Németországból éppen Amerikában jár, és elhívja sétálni. Jót beszélgetnek. Hamarosan telefont kap, a fiát megölték Németországban. Sokkolja a hír, azonnal Németországba repül, hogy megértse, mi történhetett.

Itt várják a meglepetések.

Amint beteszi a lábát egy bankba, kiderül, hogy van már egy dús bankszámlája, pedig még sohasem járt Németországban.


Kiderül, a fiának volt egy német barátnője az egyetemen, akitől gyereke is született. A lányt fizették, hogy járjon vele, és amint terhes lesz, hagyja ott a fiút. Csakhogy a fiú beleszeretett, és addig kutatott, míg rájött, hogy a lány feladata a gyermek megszülése volt. A nő és a fia tudtukon kívül egy árja náci vérvonal leszármazottai voltak. Annak idején az árja lányokat SS tisztekkel ismertették össze, hogy minél több árja gyermek szülessen. A gyerekek ugyan nem ismerték az apjukat, de az elvhű nácik nagy becsben tartották ezeket a gyerekeket, és figyelték életük alakulását, hogy a megfelelő pillanatban közbeléphessenek, hogy minél több következő generációs árja gyermek születhessen. Ráadásul a nő Göring születésnapján született, aki emiatt még születésekor elhelyezett egy összeget a nevére nyitott bankszámlán.


A nő ezek után felkeresi az anyját. Ő elmondja, igen, egyike volt az SS tiszteknek szülő nőknek. Az időnként jelentkező kedves öregúr valójában a nő apjának a testvére, szilárdan hisz az árja vérvonalban, ezért kíséri figyelemmel a nő, azaz egy SS gyermek életét. Ő állt a háttérben, amikor a fia, aki ezek szerint harmadik generációs SS náci vér, ösztöndíjat kapott Németországba. A társaság, melynek az öregúr is tagja, rendelte meg a fiú barátnőjétől az árja gyermeket. A fiú erre rájött, és nem tetszett neki, vissza akarta volna kapni a gyermekét és a gyermeke anyját, ezért a náci társaságból valaki lelőtte a fiút. Az amerikai nőt megdöbbenti a történet, nem is tudta magáról, hogy kicsoda, és végül az anyját teszi felelőssé a fia haláláért, mert elrejtette előle a család múltjának sötét titkát. A német öregúrral soha többé nem akar találkozni, aki így élete egyik nagybefektetését veszíti el. Végül vigaszt jelent a nőnek, hogy magával viheti az újszülött unokáját Amerikába. Reklámrendezőként nagyon megváltozott, tudatosult benne, hogy mit művelt egész életében, és soha többé nem válogatja ki a kékszemű, fehérbőrű gyerekeket a többiek rovására.


Mi volt a film címe? Talán a Meghökkentő mesék sorozatban volt, de nem biztos.



2012. dec. 1. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ez:

[link]

[link]


Az IMDB-s leírás jobban illeszkedik az általad leírt tartalomhoz.


A Meghökkentő mesékben kb. 25 perces részek voltak, szerintem az elég rövid lett volna egy ilyen történetnek.

2012. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fantasztikus, nem is gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan van segítség.
2012. dec. 1. 15:52
 3/6 A kérdező kommentje:
azt szerettem volna még mondani, hogy köszönöm, csak várnom kellett, mert új vagyok.
2012. dec. 1. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Örülök, hogy segíthettem :)

2012. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Volna egy második is:

Mi volt a címe a Radnótiról szóló amerikai játékfilmnek?

Külön kérdésként írtam be az előbb.

2012. dec. 1. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, arra is pont én válaszoltam :)
2012. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!