Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket nem zavar a kamu...

Titeket nem zavar a kamu közönség-röhögés a sorozatokban?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten irritál. Számomra ez nem csak arról szól, hogy legyen valami a "vicces jelenetek" után, hanem ezzel is próbálják elhitetni a nézővel, hogy az igazából nem vicces, túl sablonos jelenet is viccesek.
2012. dec. 2. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogynem, engem is nagyon idegesít!!!
2012. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem annyira irritál, hogy nem is nézek olyat.
2012. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Big Bang Theory-ban hallhato nevetes nem kamu es ezert nem is zavar.

Volt szerencsem elmenni az egyik resz forgatasara es ott ultem szazadmagammal es mikrofonok logtak a fejunk felett es felvettek a nevetesunket.

Mas sorozatot nem nezek.

2012. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DE! Nagyon!!! Főleg a Mr. Bean-ben...öcsém állandóan azt nézi full hangosan, de könyörgöm néhány b*zi angol szavon és a röhögésen kívül semmi nincs benne! Jajj, meg biztos ti is észrevettétek már, hogy néha be-besikolt egy ilyen öregasszony hang is. Az mondjuk vicces, de ez sem a fent említett, csodálatosan magas színvonalú sorozatban hallható.
2013. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!