Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmhez van angol és...

Egy filmhez van angol és magyar nyelv is, de tv-n nem tudom átállítani, hogy lehet megoldani hogy a magyar nyelv legyen az elsődleges ne az angol, vagy ne is legyen angol nyelv hozzá?

Figyelt kérdés
gépen át tudom állítani de mivel az angol az elsődleges és nem a magyar, azt használja a tv
2012. dec. 2. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Na,akkor most elölről,részletesebben:

DVD-n szeretnéd megnézni a filmeket?Pontosan hogy van a felirat?A filmfájl MELLETT külön fájlként,vagy mind a két felirat belevan téve egy fájlba?Milyen formátumú a filmed?

Egyszerűbb lenne,ha csinálnál egy képernyőképet róla(print screen gomb,azt berakod paint-be és elmented)a képet pedig feltöltöd képfeltöltés.hu-ra),és belinkeled ide,mert így látatlanban elég nehéz.

2012. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van egy sample, van egy feliratok mappa, van a film ami Half-SBS és van még egy SFV meg egy MSinfo, hiába törlöm ki a feliratok mappát attól még lehet a film feliratos, és hiába állítom át magyarra, kilépés után újra angol lesz
2012. dec. 3. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:

De a feliratok mappát nem kéne törölni,főleg mert ezzel semmit nem oldasz meg :)

A sample viszont fölösleges,azt akár törölheted is.

Mivel így elég nehéz,inkább csinálj egy képernyőképet,ahogy az előző válaszban is írtam(tudod hogyan kell?),vagy írd le,hogy honnan töltötted le és hogy mi a film címe.

SRT feliratfájl nincs?Ráégetett a felirat?

2012. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!