Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek sem nyílik ma meg a...

Nektek sem nyílik ma meg a moovie cc nevű filmes oldal? Talán újítják?

Figyelt kérdés
Nem először fordul velem elő, hogy nem tudom elérni az oldalt egy napig. Aztán meg - legalábbis eddig úgy volt -, másnap minden oké.

2012. dec. 2. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"The website you are trying to access is currently unavailable. Please try again at a later time."


Annyit ír,hogy most nem elérhető az oldal,próbáld meg később.Mást nem tudsz tenni,vagy "újítják",vagy lekapcsolták a kopók az oldalt :D

2012. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igazából ez jelenik meg: (nem is angolul van, fogalmam sincs mi ez)


Compras

¡Ups! No se pudo encontrar la página. Intente buscarla de nuevo en el siguiente cuadro de búsqueda.

Busca en la web

Buscar.

.

Contáctenos |¿Por qué llegué a esta página?

© 2012 Conduit

2012. dec. 2. 15:56
 3/11 anonim ***** válasza:

google fordítóval ezt mondja:

"Oops! Could not find the page. Try to search again in the search box below."


Tehát "ÚPSZ! Nincs meg az ódal.Hasznád lenti keresőt"(parasztosan).

De mi az oldal pontos címe?nekem a moovie cc-re nem ezt adja ki,hanem,amit első válaszban írtam.

2012. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi

a moovie címét írja ki

2012. dec. 2. 19:40
 5/11 MCsperX válasza:

nekem sem működik a moovie, reméljünk néhány napon belül ismét elérhető.

AZ "WHoops..."-os probléma viszont ettől független, amivel én is kínlódtam, mert működő putlocker-es linkeket nem tudtam miatta megnyitni. A megoldás a következő volt:

A gépemen telepítve volt a Conduit-tól a DVDVideoSoft. A DVDVideoSoft Community toolbar, amit én egyébként letiltottam, valamiért mégis fut a háttérben, és valamiért bekavart a gogole keresőbe, és ezt a Whoops... dolgot nyomta be. A megoldás, hogy újra engedélyezed a DVDVideoSoft Community toolbar megjelenítését, és ennek a toolbar-nak a beállításai között (toolbar options) a további beállításoknál (additional settings) kiveszed a pipát onnan, hogy “show az alternate search page when pages are not found”, tehát hogy elirányítson egy másik keresőre. Nálam ez végül bevált.

2012. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Kitartás

Immár 1 hete folyamatos szerver problémákkal küzdünk.

Több leállásunk nem lesz, azonban egyenlőre még egy kis türelmet kérnénk!

Új szerverre költözünk, új szolgáltatónál. A szerverünket sajnos elég lassan aktíválják, úgy néz ki már csak péntek délután kapjuk meg.

Legkésőbb péntek este pedig újra indul az oldal és végre ismét STABILAN fog üzemelni a MOOvie!

...Ráadásul nem is akárhogy.. :) Hamarosan még többet fogtok hozzánk járni filmezni! De erről a részleteket hamarosan!


Igyekszünk vissza,



online filmek, online film letöltés


Nekem ez jött ki!Csak sajnos péntek az tegnap volt! :(

2012. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem se működik még most se :(
2012. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Scuderia5555 válasza:
Mindjárt vasárnap van ember!!!! Moviee sehol! Szóval?
2012. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
türelmet kérnek, legyünk türelemmel! más filmmegosztó oldalak is vannak..
2012. dec. 16. 10:30
 10/11 A kérdező kommentje:
most néztem meg, nálam már működik!:)
2012. dec. 16. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!