Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hősök c. sorozatban Hiro...

A Hősök c. sorozatban Hiro Nakamura véglegesen elvesztette a képességét?

Figyelt kérdés
Pont azt a részt néztem meg, mikor "Sylar" állítólagos apja elveszi Hiro képességét.
2012. dec. 3. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd tovább (ha a "frissen" leadott 4x01-re gondolsz), nekem úgy rémlik hogy visszakapja. Ando is kap egy képességet (supercharge, már nem emlékszem a fordítására, de a lényege az elektromos impulzusok létrehozása), amivel felerősíti Hiro erejét, így együtt képesek újra teleportálni.
2012. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd végig, nem jó így, hogy lelövik neked az egészet. :(


Legjobb sorozat szerintem!! :)


Egyébként most néztem meg nem rég az első évadtól a 4.-ig. Nagyon sajnálom, hogy nem készítettek 5.-ik évadot, mert kevés nézettsége volt. Nem tud valaki valami hírt, még is várható lesz-e valamikor, vagy ez már örökre oda...? :(

2012. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Mivel a sorozat több mint egy éve véget ért, lehet spoilerezni, hiszen nem várhatod meg hogy mindenki egyesével végignézze és addig titkold a történteket. Van egy olyan íratlan spoileretikett, hogy egy epizód után 2 hétig, egy évadvég után 2 hónapig és egy sorozat befejezése után 1 évig van spolieridőszak, azaz addig nem illik lelőni lényeges dolgokat. Tovább húzni nincs értelme, hiszen azóta száz forrásból kideríthető hogy konkrétan mi történik, vagy direkt vagy csak véletlenül is tudomást lehet szerezni.


Ha a kérdésre azt mondod hogy nem, akkor az nem igaz. Ha azt mondod hogy igen, azzal lényegében el is lett mondva egy későbbi információ, és nem lesz váratlan.


A kaszált sorozatokat pedig nem szokták folytatni, hiszen okkal értek véget. Az idő múlásával a stáb is feloszlik, más munkát készítenek, illetve a színészeket is más produkciókhoz kötik a szerződések, amik megint csak lehetetlenné teszik a folytatást. Nagyon ritka hogy valami újraindul, ahogy az is hogy megfelelő lezárást kap egy sorozat. 90%-nál egyszerűen ott marad az utolsó évad végi cliffhanger, és te továbbképzelheted hogy mi lesz.

2012. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat.
2012. dec. 13. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!