Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mátrixban mik azok a pörgő...

A Mátrixban mik azok a pörgő zöld számok a képernyőkön?

Figyelt kérdés
Tudom, mondták az első részben, hogy a képátalakítók nem tudják dekódolni a Mátrixot... de akkor sem értem. Mit lehet abból látni? Milyen szemszögből van egyáltalán? Pl. amikor a 3. részben töredezettnek látják az Orákulum Smith-esítése után, akkor miért olyan? És az első részben, amikor azt mondja a Cypher, h ő már csak a szőkéket látja, az mit jelent?
2009. aug. 19. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
számítógépen szemszögből, azok ott persze véletlen számok, de az első számítógépeknek se volt még képernyője, hanem lyukkártyásan működtek s 2-es számrendszerbe "kommunikáltak" a programozókkal.
2009. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ők ezt hogy értik meg?? Kinek a szemszögébúl látszódik ez az egész? Mert egy barátom szerint ez az, amit Neo lát, de sztem ez hülyeség.
2009. aug. 22. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy te azt amit én most írok, fogd fel azt is úgy mint egy nyelvet:)
2009. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy van, hogy ugye a kód valójában három dimenzióban fut, tehát egymás mögött több sorban, különböző elhelyezkedéssel, és rengeteg féle karakter. Aki ért hozzá a filmben, az ebből már bármit ki tud olvasni. Pl. mittudomén "@˘°˘˛°˘^3456" az azt jelenti, hogy átszaladt az utcán egy ember vagy "HGRTHTRH!%+%!!++" azt jelenti, hogy dudált egy autó. Olyan, mint amikor a régi számítógépek szöveggel írták ki, hogy mit csinálnak és szöveges parancsokat kellett adni nekik.
2010. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!