Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ciki, ha nem ismerem a Twiligh...

Ciki, ha nem ismerem a Twilight-ot?

Figyelt kérdés
Mármint tudom, hogy mi az meg hallottam róla, de csak egy pár részletet láttam belőle és a sztoriját se teljesen tudom. Igazából nem is nagyon érdekel, csak pár barátnőm piszkál érte mert ezt "mindenkinek kötelező ismerni és szeretni". 14/L

2012. dec. 3. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Már miért lenne ciki? Sokan nem szeretik. Én annyi filmet nézek meg, hogy más nem is emlékszem mindre. Az elmúlt egy évben több, mint 200 filmet vettem fel és néztem meg. Twilight, Harry Potter, vagy Batman számomra ugyanaz a kategória. Láttam, megnéztem, de nem jegyzem meg minden részét. Ismerni sem kell, szeretni sem kell. Csak lehet.

5 év múlva azt sem fogjuk tudni, hogy mi volt ez!

Új filmek, új sztárok lesznek. És azokat is ismerni és szeretni kell majd! (?)

2012. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ!^^
2012. dec. 3. 21:10
 3/14 anonim válasza:
80%

azt a nyúlós mállós vérszopós izét?ne aggódj nem vagy egyedül én sem láttam és nem is érdekel az egész vérszívós cucc.h kötelező-e ismerni?férfi társaim nagy része magyarán szärik az egészre,és ismerek olyan csajokat akik szintén.szerintem akit nem érdekel az atomfizika az nem is foglalkozik vele,nem olvassa el a szakirodalmat és nem végez kísérleteket a laborba.no ez is ilyen dolog.ne is foglalkozz velük,fanatikus ultrák magyarázhatod hogy az ég kék,nekik akkor is zöld marad. :)vagy mindenki szurkoljon a Fradinak,a többi drukker az nem ember Újpestes az lila majom és nem ember stb stb....sokáig lehetne sorolni

21/F

2012. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is csak annyit tudok, hogy menő és vámpíros. Amúgy még azt se, hogy film vagy sorozat? Meg egyáltalán hol lehetne megnézni...

Szerencsére az "én koromban", már nem ciki, ha nem ismerem, sajna a tinik minden hülyeség miatt szekálják egymást.

31/N

2012. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szia, én is 14 éves lány vagyok, és én se láttam még, mert utálom az ilyen témájú filmeket/könyveket. sztem nem ciki, hogy nem az érdekel, ami a tömeget.
2012. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"mindenkinek kötelező ismerni és szeretni"


Ettől a kategoriától azért messze van...Nem ciki amúgy.

Mondjuk egész nézhető, pár napja még én is úgy voltam vele hogy b*zi aki nem lány és megnézi, meg k*csög vámpírok stb., de a napokba láttam a TV_ben az egyik részt és kíváncsi lettem a történetre azt megnéztem a többi részt is.

Szóval nem kötelező darab de nem is feltétlen kidobott idő.

20f

2012. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2héttel ezelőttig én sem nagyon szerettem, de most egyre jobban el kezdett érdekelni. Nézz meg egy részt, és nem fogod bírni abbahagyni.

De ha nem szereted, az sem baj, én meg nem szeretem pl a Star Wars-t, és itt vagyok. :)

2012. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszii mindenkinek :D
2012. dec. 14. 15:46
 9/14 anonim válasza:
Én mikor láttam az első három részt úgy döntöttem hogy addig nem nézem meg a negyediket, amíg el nem olvasom. Az elsővel kezdtem. Most lehet fujjogni, de én szeretem Stephenie Meyert és a könyveit. Régebben rá nem tudtak volna venni hogy csak úgy önszántamból kezembe vegyek egy könyvet, de azóta imádok olvasni.
2013. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem ciki!!

Én személy szerint imádom! Nézz meg egy-két részt és ha tetszik nézd végig :)

2013. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!