Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem szinkronizálják le...

Vectorsector2 kérdése:

Miért nem szinkronizálják le az Alkonyat - Hajnalhasadás 2. c. filmet? T? dja valaki az igazi okát?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, de a következő válaszokra nem vagyok kiváncsi:


-Sokkal jobb eredeti nyelven

-Nem értem miért nem jó feliratosan

-Mert csak


És egyéb hasonlók....

Köszönöm a választ előre is!


2012. dec. 6. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Mert tartályfejű Edward és a többi vámpír olyan régies angolt beszél hogy azt nem lehet leforditani, nincs ember aki értse miről hadoválnak.
2012. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hol hallottad,hogy nem fogják megcsinálni a szinkront? Tudtommal meg fogják csinálni,ugyanúgy,ahogyan eddig is. Az összes eddigi film először feliratosan került a mozikba,majd hónapokkal később pedig már szinkronnal együtt.
2012. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Üdv!


Abban biztos vagyok, hogy a dvd-megjelenésig leszinkronizálják a filmet. Számomra csak az érthetetlen, hogy a mozis-vetítésekre miért nem teszik ezt meg. Régebben volt ugyan olyan ,hogy feliratosan jöttek ki a filmek, de 1-2 héten belül szinkronosan is meg lehetett nézni azokat. Azért gondoltam hogy fontos lenne a kérdés, mert nem csak erre az egy filmre igaz.

2012. dec. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!