Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz a Naruto Shippuuden...

Mikor lesz a Naruto Shippuuden című sorozat magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés

Írtak már szeptembert meg december 1. et de nem adták még.

Csak kb. kérdem hogy mikorra várható?


2012. dec. 6. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy várható , a csőd szélén az animax , ráadásul szar a szinkron amit csinálnak , egyedül a FMABrotherhood-ot birták normálisan leszinkronizálni.


Ha érdekel úgyis megnézed felirattal , ha meg nem akkor jó várakozást , nagyon soká lesz még az szerintem.

2012. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most komolyan mért kell minimum hetente megkérdezni mindenkinek? ott van 3 kérdéssel lejebb ugyanerre a kérdésre a válasz!
2012. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2# Azért mert konkrét dátum érdekel nem az hogy az Animax. Felőlem csődbe is mehet valami gondolom megcsinálja. Felirattal nézem de unalmas várni részenként 1hetet ha újrakezdeném szinkronnal talán már vége lenne felirattal. És a többi kérdésre dátum is van írva meg hogy nem lesz de régi kérdésre régi választ írtak... Én most akartam megkérdezni hogy valami történni fog e.
2012. dec. 8. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha felirattal is képes vagy animét nézni , akkor ne várj , vannak milliószor jobb animék a tömeg shounen narutonál .


Itt konkrétan nem a bleach-re mega hasonló tömeg társaira gondolok , hanem igazi epikus darabokra....


Code Geass

Steins;Gate

Rainbow

TTGL

Ef -

FullMetal Alchemist



stb.. annyi anime van hogy sosem unod meg ..

legalábbis nekem több év alatt nem sikerült és általában napi több 5nél több részt nézek .


Jelenleg a Narutot erős közepesnek mondanám 5-6pont.

2012. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!