Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg kb a Family...

Pianoboy kérdése:

Mikor jelenik meg kb a Family Guy 10. évada magyar szinkronosan?

Figyelt kérdés
Elég sok dátumot kiállítottak már a magyar megjelenésre, mégse jött még ki...

#Family Guy #szinkron #magyar szinkron #Griffin #Peter Griffin #Family Guy 10. évad #family guy szinkron #family guy magyar szinkron #szinkronos family guy
2012. dec. 6. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudja senki. De amikor leadják akkor úgyis lesz promó, meg száz ismétlés, meg online megtekintés és letöltési lehetőség. Nem fogsz róla úgysem lemaradni, és nem fog eltűnni az évad hogy utólag se nézhesd meg ha mégsem vagy ott a premiernél.
2012. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
remélem minél hamarabb
2012. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is remélem, hogy minél hamarabb :)) köszi! :)
2012. dec. 7. 14:14
 4/6 anonim válasza:
már pár hónapja el kellett volna kezdeniük,de nem tudom miért nincs....legalább egy várható időt mondanának a comedy central honlapján,de ott sincs semmi,pedig már én is nagyon várom :(
2013. jan. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
NEM lesz valószínűleg mert Stewinek a magyar szinkronhangja nem vállalta már el...
2013. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát ez elég szomorú :(
2013. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!