Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehetséges ez?

Nagy Zia kérdése:

Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Van egy olyan film (30 days of night 2007) aminek a 2010-es 2. része magyar szinkronnal fent van neten(online) de a 2007-es nincs?!

2012. dec. 8. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy lehetséges,hogy nem rakták fel.
2012. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden filmet felraknak angolul meg magyar felirattal, és ha van (márpedig van) magyarul is! nem vagyok hülye! 23/L
2012. dec. 8. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudtad,hogy a netre nem maguktól kerülnek fel a dolgok,hanem valakinek fel is kell tennie?Nem úgy van az,hogy csak felrepül valahogy,azt szépen ki kell rippelni dvd-ből,vagy felvenni tv-n,ami azért nem olyan kis munka.De gondolom gyerekkorodban te mindent készen kaptál,ezért nem is gondolsz ebbe bele.


/Egyébként megnéztem és nCore-on fent van a 2007-es is.../

2012. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja, angolul! én is megnéztem fent van e nCore-on és csak angolul, meg a 2010 része! egyébként nem bunkónak kell lenni, hanem normális választ adni!
2012. dec. 9. 19:20
 5/7 A kérdező kommentje:
mármint a 2010-es része
2012. dec. 10. 06:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,ha bunkónak tűnök,de a kijelentéseiddel:"Minden filmet felraknak angolul meg magyar felirattal, és ha van (márpedig van) magyarul is! nem vagyok hülye! 23/L" egy vörösödő fejű,dühöngő tizenéves,éretlen lány képét fested le,aki mindent nagyon tud.Kerested és ncore-on sem találtad magyarul,nemde?Akkor nincs fent,mert nem rakták fel,miért olyan nehéz ezt elfogadni?

Felirat meg tudtommal van hozzá(ha nem,akkor bocsi).

2012. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló.

igen én egy dühöngő 14 éves lány vagyok és azért dühöngök mert régóta meg akartam már nézni, de feliratosan elég szar. ez az egyik, a másik meg hogy sok ember normális választ vár és lehurrogják. tudtommal ez az oldal azért van hogy KÉRDEZZENEK és VÁLASZOLJANAK rá NORMÁLISAN nem pedig bunkó paraszt módjára. (ki is az érettebb?:) )

2013. jún. 28. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!