Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Folyt már a könnyed valaha...

Folyt már a könnyed valaha film miatt?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság kedvéért melyiktől, ha igen?

2012. dec. 8. 22:44
 1/8 anonim válasza:
Igen, leginbb inkább a Tom..., b meg, filmszakadás, szóval, pl. Terminál.
2012. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokáig azt hittem csak a kislányok sírnak a filmeken, de tévedtem.

Ahol elcsordult pár csepp (sorrendben):


Kétszáz éves ember - a végén (ajánlom a filmet)

Harry Potter - Sirius Black halála :'/

Született feleségek - 2x is, kedvenc szereplők halálakor (ajánlom a sorozatot, bár az utolsó évadok elmaradnak minden szempontban az elsőkhöz képest)

Repülő tőrök klánja - amikor a férfi kiviszi a vak lányt egy szép virágos mezőre, és szed egy neki csokrot a legszebb virágokból, majd a legszebbet a hajába tűzi. Ekkor a lány megkérdezi: "szép vagyok?" BWWWWWWWWÁÁÁÁÁÁÁÁHÁÁÁÁÁÁÁÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ bőgtem. Nézd meg a filmet, ha nem tartod kötelezőnek a happy endet mert ez egy igazán jó film :D


17F

2012. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg több ilyen film volt, de a legemlékezetesebb a Hacsi, aminek az utolsó fél óráját végigbőgtem, úgy hogy utána megfájdult a fejem, és még most is nagyon szomorú leszek, ha a zenéjét hallgatom :)
2012. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A másik vagyok és egyet elfelejtettem:

Oroszlánkirály - Mufasa halála BWÁÁHÁÁÁÁWWWWWWWWHÁÁÁÁÁÁ :''''''''''( azt nem lehet kibírni sírás nélkül. Apám negyven évesen is bőgött rajta x'D

2012. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

igen volt már többször is

A nővérem húga- itt rákos lesz a lány,és a család akármit tesz,nem tudják kigyógyítani belőle,először azt hittem happy end lesz a vége,de végül meghalt.:| (megvan könyvben is)

és a LOL-on sírtam még el magam,mert láttam ahogy a főszereplő(Miley Cyrus) szenved a srác miatt.:s

2013. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
utolsó vagyok .. volt hogy zenéken is elsírtam magam,amikor olyan állapotban voltam
2013. jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az Ürgolyhók film közben sírtam a röhögéstől.

Egyébként picit sírtam a valami Melinda,a bátor nevü rajzfilm közben, hogy a gyerek anyja medvévé változik.

A Mr Bean nyaralt végigsírtam, de anyám miatt.

2013. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, és elég érzelgős típus...

Szóval volt.

Pl:

Harry Potter és a halál ereklyéi 2. rész - amikor a Feltámadás kövével visszahozza Harry a szeretteit, de ott nagyon bőgtem...

A fekete ruhás nő - Amikor a végén elüti a vonat Arthurt, meg a kisfiát, és újra együtt van a feleségével..

Most jó - Már ki akarta kapcsolni, de mikor a távírányítóhoz nyúltam, történt egy elég durva dolog a filmben. A távirányítót elhajítottam, és azután az egészet végigbőgtem..

És még nagyon sok olyan film volt, ahol bőgtem..

15F

2013. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!